Pístový kompresor Orlík PKS 9/50

Kód: 110058
Značka: Orlík
ZdarmaZdarma
orlik pks 9 0 50
25 590 Kč 21 149 Kč bez DPH
Do 14 dnů

Olejový kompresor, výkonnost 150 l/min, tlaková nádoba 50 l, maximální tlak 10 bar, výkon el. motoru 1,5 kW, napětí 400 V

Detailní informace

Detailní popis produktu

NÁHRADNÍ DÍLY zde

Špičkový pístový kompresor PKS 9/50 prémiové řady ORLIK Compressors Original českého výrobce, určený pro průmyslové použití s trvalým režimem provozu. Díky použití vysoce kvalitních materiálů a řemeslnému zpracování se kompresory ORLIK vyznačují dlouhou životností, vysokou spolehlivostí a nízkými nároky na údržbu.

Kompresorový agregát pojízdný, vhodný pro využití v trvalém provozu. Dvouválcový, pomaloběžný, přímý pohon. Tlaková nádoba o objemu 50 l, ležatá s kolečky. Kompresor vybaven elektromotorem o výkonu 1,5 kW, tlakovým spínačem včetně proudové ochrany a regulátorem tlaku na výstupu. Napětí elektromotoru 400 V, výkon výtlačný 150 l/min, 9 m3/hod. Maximální výtlačný přetlak 10 bar. Kompresor je určen pro prostředí s okolní teplotou – 5 °C až + 40 °C.

Kompresor vhodný pro dílny při použítí stříkacích a ofukovacich pistolí a pneumatického nářadí, dále jako zdroj stlačeného vzduchu v expanzních nádržích, v kotelnách, pro huštění pneumatik, pro vzduchové rozvody amenší spotřebiče (dekorační stříkací pistole, sponkovačky, hřebíkovačky, vzduchové pilky, stříkací pistole). Snadná zaměnitelnost náhradních dílů.

Na pístové kompresory značky ORLIK zajišťujeme záruční servis, pozáruční servis, pravidelný servis a dodávky náhradních dílů. Pokud máte dotaz nebo v nabídce nenajdete kompresor, který by vám vyhovoval, kontaktujte nás. Rádi vám poradíme a pokusíme se vám nabídnout možnou alternativu či vhodnější typ pístového kompresoru.

Poskytujeme záruku 36 měsíců na kompresor a 6 let na tlakovou nádobu při provádění pravidelného servisu každý rok.

Nejste si jistí s výběrem? Poradíme Vám jak kompresor vybrat.

Doplňkové parametry

Kategorie: Pístové kompresory
Záruka: 3 roky
Hmotnost: 50 kg
Varianta kompresoru: olejové kompresory
Velikost tlakové nádoby: 50 l
Maximální tlak: 10 bar
Elektromotor: 1,5 kW
Napětí: 400 V
Hlučnost: do 95 dB(A)
Dodávané množství vzduchu na výstupu: 150 l/min

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: