Pístový kompresor Orlík PKS 9-2/50

Kód: 110056
Značka: Orlík
ZdarmaZdarma
orlik pks 9 0 50
28 890 Kč 23 876 Kč bez DPH
Do 14 dnů

Olejový kompresor, výkonnost 150 l/min, tlaková nádoba 50 l, max. tlak 10 bar, výkon el. motoru 1,5 kW, napětí 230V

Detailní informace

Detailní popis produktu

NÁHRADNÍ DÍLY zde

Špičkový pístový kompresor PKS 9-2/50 prémiové řady ORLIK Compressors Original českého výrobce, určený pro průmyslové použití s trvalým režimem provozu. Díky použití vysoce kvalitních materiálů a řemeslnému zpracování se kompresory ORLIK vyznačují dlouhou životností, vysokou spolehlivostí a nízkými nároky na údržbu.

Kompresorový agregát jednoválcový, přímý pohon, vhodný pro využití v trvalém provozu. Pojízdný, snadno přemístitelný. Tlaková nádoba o objemu 50 l. Vybaven elektromotorem o výkonu 1,5 kW, tlakovým spínačem včetně proudové ochrany a regulátorem tlaku na výstupu. Napětí elektromotoru 230 V, výkon výtlačný 150 l/min, 9 m3/hod. Maximální výtlačný přetlak 10 bar. Kompresor je určen pro prostředí s okolní teplotou – 5 °C až + 40 °C.

Kompresory této řady jsou vhodné pro využití v průmyslu potravinářském (balicí linky, pivovary, pece), ve zdravotnictví, vhodné pro dílny při použítí stříkacích a ofukovacich pistolí a pneumatického nářadí. Dále slouží jako zdroj stlačeného vzduchu pro menší spotřebiče - stříkací pistole dekorační, sponkovačky, hřebíkovačky, vzduchové pilky a jiné. Snadná zaměnitelnost náhradních dílů.

Na pístové kompresory značky ORLIK zajišťujeme záruční servis, pozáruční servis, pravidelný servis a dodávky náhradních dílů. Pokud máte dotaz nebo v nabídce nenajdete kompresor, který by vám vyhovoval, kontaktujte nás. Rádi vám poradíme a pokusíme se vám nabídnout možnou alternativu či vhodnější typ pístového kompresoru.

Poskytujeme záruku 36 měsíců na kompresor a 6 let na tlakovou nádobu při provádění pravidelného servisu každý rok.

Nejste si jistí s výběrem? Poradíme Vám jak kompresor vybrat.

Doplňkové parametry

Kategorie: Pístové kompresory
Záruka: 3 roky
Hmotnost: 50 kg
Varianta kompresoru: olejové kompresory
Velikost tlakové nádoby: 50 l
Maximální tlak: 10 bar
Elektromotor: 1,5 kW
Napětí: 230 V
Hlučnost: do 95 dB(A)
Sací výkon: 252 l/min
Dodávané množství vzduchu na výstupu: 150 l/min

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: