Pístový kompresor Orlík EK 9-O oilless

Kód: 110614
Značka: Orlík
ZDARMAZDARMA
orlik ek9
26 360 Kč 21 785 Kč bez DPH
Do 10 dnů
Můžeme doručit do:
9.5.2024

Bezolejový kompresor, výkonnost 150 l/min, bez tlakové nádoby, max. tlak 8,5 bar, výkon el. motoru 1,5 kW, napětí 3 x 400 V

Detailní informace

Detailní popis produktu

Bezolejový pístový kompresor Orlík PKS 9-O průmyslový, dvouválcový, pomaloběžný, přímý pohon. Kompresor je vybaven elektromotorem o výkonu 1,5 kW, tlakovým spínačem včetně proudové ochrany a regulátorem tlaku na výstupu, napětí 400 V, výkon výtlačný 9 m3/hod, 150 l/min, max. tlak 8,5 bar. Kompresor je určen pro prostředí s okolní teplotou +5 °C až + 40 °C.

Pístové kompresory ORLIK s označením oilless jsou určeny pro použití v oborech, kde je potřeba plnit vysoké nároky na čistotu stlačeného vzduchu – především ve zdravotnictví, farmacii, potravinářském či chemickém průmyslu.

Špičkový pístový kompresor EK 9-O prémiové řady ORLIK Compressors Original českého výrobce, určený pro průmyslové použití s trvalým režimem provozu. Díky použití vysoce kvalitních materiálů a řemeslnému zpracování se tyto kompresory vyznačují dlouhou životností, vysokou spolehlivostí a nízkými nároky na údržbu.

Na pístové kompresory značky ORLIK zajišťujeme záruční servis, pozáruční servis, pravidelný servis a dodávky náhradních dílů.
Pokud máte dotaz nebo v nabídce nenajdete kompresor, který by vám vyhovoval, kontaktujte nás. Rádi vám poradíme a pokusíme se vám nabídnout možnou alternativu či vhodnější typ pístového kompresoru.

Poskytujeme záruku 36 měsíců na kompresor a 6 let na tlakovou nádobu při provádění pravidelného servisu každý rok.

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Pístové kompresory
Záruka: 3 roky
Hmotnost: 32 kg
Varianta kompresoru: bezolejové kompresory
Velikost tlakové nádoby: bez tlakové nádoby
Maximální tlak: 8,5 bar
Elektromotor: 1,5 kW
Napětí: 400 V
Hlučnost: do 95 dB(A)
Připojení: M16x1,5
Dodávané množství vzduchu na výstupu: 150 l/min

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: