Pístový kompresor Orlík EK 9-O oilless

Kód: 110614
Značka: Orlík
ZdarmaZdarma
orlik ek9
27 024 Kč 22 334 Kč bez DPH
Do 14 dnů

Bezolejový kompresor, výkonnost 133 l/min, bez tlakové nádoby, max. tlak 8,5 bar, výkonnost el. motoru 0,75 kW, napětí 400V/50Hz

Detailní informace

Detailní popis produktu

Špičkový pístový kompresor EK 9-O prémiové řady ORLIK Compressors Original českého výrobce, určený pro průmyslové použití s trvalým režimem provozu. Díky použití vysoce kvalitních materiálů a řemeslnému zpracování se tyto kompresory vyznačují dlouhou životností, vysokou spolehlivostí a nízkými nároky na údržbu.

Kompresorový agregát bezolejový vhodný pro využití v trvalém provozu. Bez tlakové nádoby. Vybaven elektromotorem o výkonu 0,75 kW, tlakovým spínačem včetně proudové ochrany a regulátorem tlaku na výstupu. Napětí elektromotoru 400 V, výkon výtlačný 133 l/min, 8 m3/hod. Maximální výtlačný přetlak 8,5 bar. Kompresor je určen pro prostředí s okolní teplotou – 5 °C až + 40 °C.

Pístové kompresory ORLIK s označením oilless jsou určeny pro použití v oborech, kde je potřeba plnit vysoké nároky na čistotu stlačeného vzduchu – především ve zdravotnictví, farmacii, potravinářském či chemickém průmyslu.

Na pístové kompresory značky ORLIK zajišťujeme záruční servis, pozáruční servis, pravidelný servis a dodávky náhradních dílů. Pokud máte dotaz nebo v nabídce nenajdete kompresor, který by vám vyhovoval, kontaktujte nás. Rádi vám poradíme a nabídneme možnou alternativu či vhodnější typ pístového kompresoru.

Poskytujeme záruku 36 měsíců při provádění pravidelného servisu každý rok.

Doplňkové parametry

Kategorie: Pístové kompresory
Záruka: 3 roky
Hmotnost: 32 kg
Varianta kompresoru: bezolejové kompresory
Velikost tlakové nádoby: bez tlakové nádoby
Maximální tlak: 10 bar
Elektromotor: 1,5 kW
Napětí: 400 V
Hlučnost: do 95 dB(A)
Sací výkon: 252 l/min

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: