Pístový kompresor Orlík EK 9/12

Kód: 110590
Značka: Orlík
ZdarmaZdarma
orlik ek9
19 791 Kč 16 356 Kč bez DPH
Do 14 dnů

Olejový kompresor, výkonnost 150 l/min, bez tlakové nádoby, výkon el. motoru 1,5 kW, napětí 400V/50Hz

Detailní informace

Detailní popis produktu

Špičkový pístový kompresor EK 9/12 prémiové řady ORLIK Compressors Original českého výrobce, určený pro průmyslové použití s trvalým režimem provozu. Díky použití vysoce kvalitních materiálů a řemeslnému zpracování se kompresory ORLIK vyznačují dlouhou životností, vysokou spolehlivostí a nízkými nároky na údržbu.

Kompresor určený pro provoz, kde je zapotřebí vyššího tlaku (do 12 bar). Vybaven elektromotorem o výkonu 1,5 kW, tlakovým spínačem včetně proudové ochrany a regulátorem tlaku na výstupu. Napětí elektromotoru 400 V, výkon výtlačný 150 l/min, 9 m3/hod. Maximální výtlačný přetlak 12 bar. Kompresor je určen pro prostředí s okolní teplotou 0 °C až + 40 °C. Bez tlakové nádoby. Využití kompresoru na huštění pneumatik, pohon strojů (lisy, menší rozvody tlakového vzduchu, pneuservisy, autoservisy, mycí linky a jiné).

Na pístové kompresory značky ORLIK zajišťujeme záruční servis, pozáruční servis, pravidelný servis a dodávky náhradních dílů. Pokud máte dotaz nebo v nabídce nenajdete kompresor, který by vám vyhovoval, kontaktujte nás. Rádi vám poradíme a nabídneme možnou alternativu či vhodnější typ pístového kompresoru.

Poskytujeme záruku 36 měsíců na kompresor při provádění pravidelného servisu každý rok.

Doplňkové parametry

Kategorie: Pístové kompresory
Záruka: 3 roky
Varianta kompresoru: olejové kompresory
Velikost tlakové nádoby: bez tlakové nádoby
Maximální tlak: 12 bar
Elektromotor: 1,5 kW
Napětí: 400 V
Hlučnost: do 95 dB(A)

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: