Pístový kompresor Orlík EK 9-2

Kód: 110589
Značka: Orlík
ZdarmaZdarma
orlik ek9
20 990 Kč 17 347 Kč bez DPH
Do 14 dnů

Olejový kompresor, výkonnost 150 l/min, bez tlakové nádoby, max. tlak 10 bar, výkon el. motoru 1,5 kW, napětí 230V/50Hz

Detailní informace

Detailní popis produktu

Špičkový pístový kompresor EK 9-2 prémiové řady ORLIK Compressors Original českého výrobce, určený pro průmyslové použití s trvalým režimem provozu. Díky použití vysoce kvalitních materiálů a řemeslnému zpracování se tyto kompresory vyznačují dlouhou životností, vysokou spolehlivostí a nízkými nároky na údržbu.

Kompresorový agregát vhodný pro využití v trvalém provozu. Bez tlakové nádoby. Vybaven elektromotorem o výkonu 0,75 kW, tlakovým spínačem včetně proudové ochrany a regulátorem tlaku na výstupu. Napětí elektromotoru 230 V, výkon výtlačný 150 l/min, 9 m3/hod. Maximální výtlačný přetlak 10 bar. Kompresor je určen pro prostředí s okolní teplotou – 5 °C až + 40 °C.

Kompresory této řady jsou vhodné pro využití v potravinářském (balicí linky, pivovary, pece), ve zdravotnictví, vhodné pro dílny při použítí stříkacích a ofukovacich pistolí a pneumatického nářadí. Kompresor je vestavný, vhodný jako zdroj stlačeného vzduchu v expanzních nádržích, v kotelnách, pro huštění pneumatik a jiné. Snadná zaměnitelnost náhradních dílů.

Na pístové kompresory značky ORLIK zajišťujeme záruční servis, pozáruční servis, pravidelný servis a dodávky náhradních dílů. Pokud máte dotaz nebo v nabídce nenajdete kompresor, který by vám vyhovoval, kontaktujte nás. Rádi vám poradíme a nabídneme vám vhodnější typ pístového kompresoru.

Poskytujeme záruku 36 měsíců při provádění pravidelného servisu každý rok.

Doplňkové parametry

Kategorie: Pístové kompresory
Záruka: 3 roky
Hmotnost: 31 kg
Varianta kompresoru: olejové kompresory
Velikost tlakové nádoby: bez tlakové nádoby
Maximální tlak: 10 bar
Elektromotor: 1,5 kW
Napětí: 230 V
Hlučnost: do 75 dB(A)
Sací výkon: 252 l/min

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: