Staň se členem našeho týmu!

Společnost JANUŠKA KOMPRESORY s.r.o. má v České republice významné postavení jako spolehlivý dodavatel techniky stlačeného vzduchu. Historie firmy sahá až do roku 1992, kdy byla založená jako rodinná firma nabízející prodej a servis pístových a šroubových kompresorů ve Zlínském kraji.

Po 29 letech působení na trhu se společnost rozrostla z rodinného podniku na významnou společnost, kterou si pro svou kvalitu a spolehlivost oblíbilo mnoho firem a jednotlivců. Kromě prodeje techniky stlačeného vzduchu, náhradních dílů, příslušenství a e-shopu, ve kterém je přes 2 500 produktů, nabízíme firmám plnou servisní podporu k zakoupeným produktům a jsme schopni navrhnout realizaci rozvodů stlačeného vzduchu na klíč.

Sídlo firmy a provozovny

Z původní provozovny ve Fryštáku jsme se rozrostli o další tři místa, kde nás zákazníci můžou osobně navštívit. Vybudovali jsme nové sídlo společnosti v Lukově u Zlína s rozsáhlými sklady, servisním centrem a showroomem, kde si zákazníci můžou prohlédnout a zakoupit vystavené produkty a příslušenství.

Další kamenné provozovny se showroomem máme v Olomouci a Brně. Na všech provozovnách vás obslouží proškolení odborníci, kteří vám s výběrem ochotně poradí.

Výhradní zastoupení značek

Díky dlouholeté tradici a zkušenostem jsme se stali výhradním distributorem renomovaných značek kompresorů Atlas Copco a Fini. Naši prodejci a servisní technici se pravidelně u těchto výrobců školí, a proto jsme schopni k produktům nabídnout maximální podporu a servis přímo u nás.

Dále u nás najdete kvalitní výrobky značek Orlík, Ekom a Gentilin. Rádi vám poradíme s výběrem vhodného kompresoru podle vašeho požadavku, zpracujeme analýzu a měření spotřeby, provedeme instalaci a zprovoznění kompresorové stanice.

Kariéra u Janušky

Staňte se součástí našeho profesionálního týmu a budujte si u nás kariéru. Získáte zázemí stabilní společnosti, rodinnou atmosféru, zajímavé a motivující platové ohodnocení, dokonalé zaškolení od zkušených kolegů a pravidelná odborná školení od výrobců. Samozřejmostí je možnost seberealizace a pracovního uplatnění.

Pokud byste měli zájem o některou z volných pracovních pozic, zašlete nám prosím strukturovaný životopis na e-mailovou adresu info@kompresor.cz, případně nás kontaktujte na tel.: 734 254 100.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení