Januška podporuje sportovce

Společnost JANUŠKA KOMPRESORY s.r.o. je již řadu let považována za spolehlivého dodavatele pístových kompresorů, šroubových kompresorů, chladících jednotek, generátorů dusíku a další techniky stlačeného vzduchu. 

Naše společnost se věnuje mnoha aktivitám, které ne vždy korespondují s technikou stlačeného vzduchu. Kromě prodeje kompresorů, příslušenství, projekční a realizační činnosti, se také věnujeme podpoře charitativních organizací a mladých sportovců. V minulých letech jsme podpořili Nadační Fond DĚTEM, který se již od roku 2013 snaží pomáhat handicapovaným dětem a dětem s onkologickým onemocněním.

V letošním roce nově podporujeme mládežnický cyklistický tým SK EDIE TEAM VSETÍN, který je zaměřen na cyklistiku a lyžování. Tým tak nabízí talentované mládeži pravidelné tréninky a rozvoj v tomto sportovním odvětví s účastí na kvalitních závodech.

Cyklistický klub SK EDIE TEAM VSETÍN organizuje BLOCK Valašský pohár MTB, což je jeden z nejvýznamnějších MTB seriálů na Moravě pro všechny věkové kategorie cyklistů. Je organizován jako seriál čtyř samostatných Cross-Country závodů.

Chcete se taky zúčastnit nebo přihlásit své děti? Nadcházející závod se pořádá již 13. 6. v Semetíně a registrovat se můžete online ZDE.

 

sk-edie-team

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení