Stříkací pistole SG990H-15, tryska 1,5 mm
Kód: 200327
Skladem (3 ks)
Tryska 1,5 mm, pracovní tlak 4,5 - 6,0 bar, nádobka 600 ml
Detailní informace
Detailní popis produktu
Stříkací pistole SG990H-15 pro méně náročné používání v kutilství, řemeslnictví a údržbě.
Provedení s horní nádobkou z nylonu o objemu 600 ml.
Pro nátěrové hmoty se střední viskozitou.
Šířka nátěru 120 - 250 mm.
Oko pro zavěšení na balancér, regulace přívodu barvy a tvaru paprsku.
Doplňkové parametry
Kategorie: Pneumatické nářadí
Záruka: 24
EAN: SG990H-15
Maximální provozní tlak: 5 - 8 bar
Objem nádobky: 600 ml
Připojovací závit: DN 7,2
Tryska: 1,5 mm
Maximální provozní tlak: 4,5 - 6 bar