Filtr SG-F
Kód: SG-FSouvisející produkty
Detailní popis produktu
- filtr určený pro montáž na přívod stříkacích pistolí
- vložka ze sintrovaného bronzu s filtrační schopností 20 µm
- zamezuje vniknutí pevnými nečistotami, vody a oleje do pistole
- závitové připojení s vnitřním a vnějším závitem 1/4"
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství k stříkacím pistolím |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 0,1 kg |
| Maximální provozní tlak: | 13 - 16 bar |
| Připojovací závit: | 1/4" |
| Balení: | blistr |
| Filtrační schopnost: | 20 µm |
| Pro model: | všechny modely |
| Maximální provozní tlak: | 16 bar |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
