Středotlaký kompresor/booster Nardi CB44072809
Kód: 88091
Novinka
Dodání 3-4 týdny
Můžeme doručit do:
Výkonnost 109 - 123 l/min, max. tlak 40 bar, výkon el. motoru 2,2 kW, elektrický motor
Detailní informace
Detailní popis produktu
Vhodné použití:
  • průmyslová automatizace
  • tlakové zkoušky
  • stlačování dusíku, vzduchu, nebo interních plynů
  • technologické linky
  • aplikace s pravidelným provozem
Vlastnosti:
  • Autonomní provoz - ideální pro aplikace, kde jsou plyny předem usměrňovány pod nízkým tlakem.
  • Vyrobeno z prvotřídních, odolných materiálů pro náročné používání v náročných prostředích.
 Standardní vybavení:
  • Dvoustupňové modely CB40 pracují při tlacích až 40 barů (580 psi) , přičemž maximální tlak lze snadno nastavit pomocí integrovaného ovládacího panelu.
  • Třífázový elektrický motor - 30 V / 50–60 Hz, 400 V / 50–60 Hz, 440 V / 50–60 Hz, 480 V / 50–60 Hz.
  • Elektrický ovládací panel.
Volitelné vybavení a příslušenství:
Doplňkové parametry
Kategorie: Vysokotlaké kompresory
Záruka: 2 roky
EAN: CB44072809
Elektromotor: 1,6 - 3 kW
Maximální tlak: 40 - 60 bar
Napětí: 400 V
Varianta kompresoru: booster
Výkonnost: 101 - 200 l/min
Aplikace: boostery
Typ motoru: elektrický
Elektromotor: 2,2 kW
Maximální tlak: 40 bar