Šroubový kompresor Orlík ORL 5,5 CX/270 D

Kód: 120444
Značka: Orlík
0 Kč 0 Kč bez DPH
Na dotaz

Olejový kompresor, výkonnost 417 l/min, tlaková nádoba 270 l, max. tlak 13 bar, výkon el. motoru 5,5 kW, napětí 400V/50Hz

Detailní informace

Detailní popis produktu

Šroubové kompresory Orlík poskytují stlačený vzduch v oblasti průmyslových aplikací a jsou známé kvalitou použitých materiálů a řemeslným zpracováním.

Kompresor ORL 5,5 CX/270 D obsahuje šroubový blok německé výroby vyznačující se dlouhou životností a vysokou spolehlivostí, výkonný motor 5,5 kW třídy účinnosti minimálně IE3 (Premium), radiální ventilátor (s nízkou spotřebou energie a sníženou hladinou vzduchu, optimálním průtokem chladicího vzduchu a zvýšením spotřebního materiálu a kompresoru). Maximální pracovní tlak kompresoru je 13 bar při napětí 400V/50Hz. Obsahuje také kondenzační sušičku s tlak. rosným bodem +3°C.

Inteligentní řídící systém ORL 901 nabízí uživatelsky přívětivé rozhraní pro přístup ke všem parametrům kompresoru, upozornění pro servis a další události. Sofistikované kontrolní režimy a inteligentní algoritmy umožňují, aby se kompresor automaticky přizpůsoboval požadovaným změnám.

Možnost také instalovat výměník tepla pro ohřev TUV odpadním teplem vznikajícím kompresí.

Dvouletou záruku na funkčnost zařízení poskytujeme v případě, že je instalováno našimi kvalifikovanými pracovníky.

Nejste si jistí s výběrem? Poradíme Vám jak kompresor vybrat.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Produkty s cenou na dotaz
Záruka: 24

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: