Šroubový kompresor Fini PLUS 38-10 ES VS

Kód: 120296
Značka: Fini
0 Kč 0 Kč bez DPH
Do 14 dnů

Výkonnost 5200 / 2050 l/min = 312/123 hod, max. tlak 10 bar, příkon el. motoru 37 kW, samostatný kompresor, integrovaný kondenzační sušič, frekvenční měnič

Detailní informace

Detailní popis produktu

FINI je italský výrobce kompresorů s více než 60ti letou tradicí. Jejich výrobky se prodávají ve více než 115 zemích po celém světě.

Kompresory se vstřikem oleje z řady PLUS vynikají výbornou výkonností, nízkými provozními a pořizovacími náklady. Pohon řemenem POLY-V zajišťuje výrazně nižší ztráty výkonu a třikrát delší životnost ve srovnání s jinými kompresory s pohonem řemenem „V“ na trhu.

Elektromotor IE3:

Elektromotor splňuje třídu účinnosti IE3 a v kombinace s výkonným šroubovým blokem zajišťuje výrobu stlačeného vzduchu s nízkými náklady na elektrickou energii.

Vysoký výkon:

Šroubové bloky jsou navrženy, vyrobeny a testovány společností Fini přímo v jejich italské továrně. Speciální konstrukce profilu rotoru zajišťuje vysoký výkon kompresoru.

Nízká hlučnost:

Díky nízkým otáčkám, speciálně navrženému radiálnímu chladicímu ventilátoru a zvukotěsným materiálům jsou kompresory velice tiché, což umožňuje instalaci i v blízkosti pracoviště.

Jednoduchá údržba

 • Kvalitní komponenty zaručují jednak dlouhou životnost, ale také dlouhé servisní intervaly pro údržbu.
 • Uspořádání komponentů v kompresoru je navrženo tak, aby usnadňovalo přístup ke všem důležitým komponentům a tím zjednodušovalo servisní zásah.

Inovativní chladicí systém:

Šroubový kompresor MICRO má jeden z nejúčinnějších chladicích systémů v této kategorii.

 • Termostaticky řízený radiální ventilátor, který zajišťuje, že teplota uvnitř kompresoru zůstává v určité toleranci a na konstantní úrovni, čímž se zabrání teplotním špičkám, které mohou bránit správnému fungování stroje.
 • Činnost ventilátoru v kombinaci s účinností nad dimenzovaného olejového chladiče zajišťuje, že kompresor pracuje také při zvýšených okolních teplotách.

Přehledná řídicí jednotka

 • Speciálně navržená řídicí jednotka ETMII zobrazuje všechny důležité provozní parametry, jako jsou:
 • Provozní tlak, teplota oleje, stav kompresoru, stav ventilátoru, datum a čas, interval do údržby, provozní hodiny.

Verze VS s plynulou změnou otáček = frekvenční měnič

Řada šroubových kompresorů PLUS je k dispozici také ve verzi s plynulou změnou otáček (modely VS), které nabízí vysoký výkon v kombinaci s energetickými úsporami, které přináší tím, že otáčky motoru neustále přizpůsobuje aktuálnímu požadavku na množství stlačeného vzduchu.

Tím pádem kompresor neběží neustále na maximální otáčky a tím spotřebuje méně elektrické energie. Možnost regulace mezi 40% a 100% výkonu kompresoru.

PLUG and PLAY

Každý kompresor je pečlivě testován ve výrobním závodě. I přes to je kontrolován ještě jednou námi vždy před dodáním, tak abychom si byli opravdu jistí, že k Vám kompresor doručíme 100% připravený k provozu.

Verze ES s integrovaným kondenzačním sušičem.

Šroubový kompresor PLUS ve verzi ES je vybaven integrovaným kondenzačním sušičem, který "vysušuje" stlačený vzduch na tlakový rosný bod +3 °C, čímž stlačený vzduch splňuje třídu 2 pro vlhkost dle normy ISO 8573-1.

Výhody kompresorů FINI

 • Výroba kompresorů s dlouholetou tradicí více než 60 let
 • Náhradní díly jsou skladem
 • Bohaté zkušenosti se značkou FINI
 • Jsou prodány stovky kusů a spolehlivě fungují
 • Výborný poměr cena/výkon/kvalita

Naše servisní střediska najdete najdete v Lukově u Zlína, Olomouci a v Brně - Modřicích.

 

Neváhejte se na nás obrátit s jakýmkoliv dotazem na tento kompresor. Kontakt na nás najdete na této stránce.

Doplňkové parametry

Kategorie: Produkty s cenou na dotaz
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 255 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: