Šroubový kompresor Fini K-MAX 22-10 VS PM

Kód: 120509
Značka: Fini
0 Kč 0 Kč bez DPH
Na dotaz

Výkonnost 660-3300 l/min = 39,6-198 m3/hod, max. tlak 10 bar, příkon el. motoru s permanentním magnetem 22 kW, frekvenční měnič

Detailní informace

Detailní popis produktu

FINI je italský výrobce kompresorů s více než 60letou tradicí. Jejich výrobky se prodávají ve více než 115 zemích po celém světě. Uvedením nejnovějších modelů PM do řady K-MAX Fini znovu definuje standardy s ohledem na účinnost, spolehlivost a úspory energie.

Šroubové kompresory uznávané řady K-MAX, již špičkového produktu na průmyslovém trhu, zavedením motorů s permanentními magnety (s třídou účinnosti IE4 - Super Premium Efficiency) představují nejpokročilejší, nejtišší, nejspolehlivější a nejúčinnější dostupné kompresory.

Efektivnější než kdy jindy
Náklady na energii
spojené s provozem vzduchového kompresoru během jeho životního cyklu představují více než 80 % celkových nákladů životního cyklu.
Použití špičkových technologií poskytuje všem uživatelům vzduchový kompresor s vynikajícími vlastnostmi úspory energie. Kompresory z této nové řady nabízejí větší flexibilitu při dodávce stlačeného vzduchu. Výstupní proud stlačeného vzduchu se může pohybovat v rozsahu kapacity mezi 15 % až 100 % maximálního průtoku. To umožňuje výrazně snížit plýtvání při plně vytíženém provozu, ušetřit značné množství energie a minimalizovat opotřebení součástí a současně zvýšit spolehlivost a delší životnost.
Ve srovnání s provozem kompresoru s pevnou rychlostí je K-MAX PM schopen dosáhnout významných úspor energie, až 50 %. To představuje snížení celkových nákladů životního cyklu během 5 let používání o přibližně 30 %.

Maximální účinnost a úspora energie
Významných úspor energie je dosaženo díky motoru třídy IE4 „Super Premium Efficiency“.

Vzduchové koncovky nejnovější generace zajišťují vyšší průtoky stlačeného vzduchu při snížené spotřebě energie.
Technologie přímého pohonu nebo převodovky s převodovým stupněm. Komponenty vzduchového a olejového okruhu jsou optimalizovány pro účinnost.
Použití měničů nejnovější generace.

Nový ovladač LOGIN
Všechny modely K-MAX jsou vybaveny novým elektronickým ovladačem LOGIN s dotykovým displejem. Kromě plného ovládání všech funkcí kompresoru také ukládá data na specifickou paměťovou kartu, aby bylo možné spravovat více kompresorů (až 8 jednotek, i různých typů) a pro dálkové ovládání pomocí SMS Device 2.0, které lze přizpůsobit řídící jednotce.

Tichý provoz
Nízkorychlostní vzduchové bloky a použití radiálních chladicích ventilátorů umožňují jedny z nejnižších hodnot hluku ve své kategorii. To znamená instalaci umožňující umístění kompresoru blízko místa použití.

Zjednodušená údržba
Všechny součásti běžného servisu jsou umístěny na nejpohodlnějším a snadno přístupném místě. Panely lze odejmout nebo otevřít pro úplný přístup. Náklady na údržbu se snižují a účinnost se zvyšuje díky použití komponent nejvyšší kvality.

Kompaktní provedení
Řada K-MAX byla navržena tak, aby nabízela maximální výkon a nejvyšší spolehlivost v kompaktním formátu, který šetří místo.

Proč si vybrat K-MAX PM?

  • Motor s permanentním magnetem s účinností IE4.
  • Nejnovější generace vzduchových koncovek.
  • Přímý převod.
  • Účinný regulátor sání.
  • Vysoce výkonný měnič.
  • Intuitivní dotykový ovladač.
  • Nízká hladina hluku.
  • Vysoce kvalitní komponenty.
  • Minimální údržba.

Naše servisní střediska najdete v Lukově u Zlína a Olomouci. Dvouletou záruku na funkčnost zařízení poskytujeme v případě, že je instalováno našimi kvalifikovanými pracovníky.

Neváhejte se na nás obrátit s jakýmkoliv dotazem na tento kompresor. Kontaktujte nás.

Nejste si jistí s výběrem? Poradíme Vám jak kompresor vybrat.

Doplňkové parametry

Kategorie: Šroubové kompresory
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 530 kg
Elektromotor: 18,0 - 22,0 kW
Frekvenční měnič: ano
Hlučnost: 65 - 75 dB
Integrovaný kondenzační sušič: ne
Maximální tlak: 9 - 10 bar
Velikost tlakové nádoby: bez tlakové nádoby
Výkonnost: 2501 - 4000 l/min
Elektromotor: 22 kW
Maximální tlak: 10 bar
Výkonnost: 660 - 3300 l/min

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: