Pístový kompresor Orlík SKS 4-2/100

Kód: 110588
Značka: Orlík
ZdarmaZdarma
orlik sks 4 100
23 990 Kč 19 826 Kč bez DPH
Do 14 dnů

Olejový kompresor, výkonnost 72 l/min, tlaková nádoba 100 l, maximální tlak 10 bar, výkon el. motoru 0,75 kW, napětí 230 V

Detailní informace

Detailní popis produktu

NÁHRADNÍ DÍLY zde

Špičkový pístový kompresor českého výrobce určený pro průmyslové použití s trvalým režimem provozu. Díky použití vysoce kvalitních materiálů a řemeslnému zpracování se tyto kompresory vyznačují dlouhou životností, vysokou spolehlivostí a nízkými nároky na údržbu.
SKS 4-2/100 prémiové řady ORLIK Compressors Original je vhodný pro průmyslové použití a trvalý provoz.

Pístové kompresory s označením ORLIK Compressors Original řady 4 se výborně hodí do potravinářského průmyslu (balící linky, pece, pivovary apod.) tak i do zdravotnictví. Dále slouží jako zdroj stlačeného vzduchu pro menší spotřebiče - ofukovací pistole, stříkací pistole, stříkací pistole dekorační, sponkovačky, hřebíkovačky, vzduchové pilky a jiné.

Kompresorový agregát stacionární se stojací tlakovou nádobou o objemu 100 l. Vybaven elektromotorem o výkonu 0,75 kW, tlakovým spínačem včetně proudové ochrany a regulátorem tlaku na výstupu. Napětí elektromotoru 230 V, výkon výtlačný 72 l/min, 4,3 m3/hod. Maximální výtlačný přetlak 10 bar. Kompresor je určen pro prostředí s okolní teplotou – 5 °C až + 40 °C.

Na pístové kompresory značky ORLIK zajišťujeme záruční servis, pozáruční servis, pravidelný servis a dodávky náhradních dílů. Pokud máte dotaz nebo v nabídce nenajdete kompresor, který by vám vyhovoval, kontaktujte nás. Rádi vám poradíme a pokusíme se vám nabídnout možnou alternativu či vhodnější typ pístového kompresoru.

Poskytujeme záruku 36 měsíců na kompresor a 6 let na tlakovou nádobu při provádění pravidelného servisu každý rok.

Nejste si jistí s výběrem? Poradíme Vám jak kompresor vybrat.

Doplňkové parametry

Kategorie: Pístové kompresory
Záruka: 3 roky
Varianta kompresoru: olejové kompresory
Velikost tlakové nádoby: 100 l
Maximální tlak: 10 bar
Elektromotor: 0,75 kW
Napětí: 230 V
Hlučnost: do 75 dB(A)
Výtlačný výkon: 72 l/min
Sací výkon: 124 l/min

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: