Pístový kompresor Orlík PKS 9/100 + Ofukovací pistole, hadice, olej + víno SOL INVICTUS

Kód: 110611
Značka: Orlík
ZDARMAZDARMA
orlik pks 9 100 12
30 990 Kč 25 612 Kč bez DPH
Skladem (3 ks)

Olejový kompresor, výkonnost 150 l/min, tlaková nádoba 100 l, max. tlak 10 bar, výkon el. motoru 1,5 kW, napětí 3 x 400 V

Detailní informace

Detailní popis produktu

Pístový kompresor Orlík PKS 9/100 prémiové řady ORLIK Compressors Original českého výrobce, určený pro průmyslové použití s trvalým režimem provozu. Díky použití vysoce kvalitních materiálů a řemeslnému zpracování se tyto kompresory vyznačují dlouhou životností, vysokou spolehlivostí a nízkými nároky na údržbu

Kompresorový agregát pojízdný, vhodný pro využití v trvalém provozu. Dvouválcový, pomaloběžný, přímý pohon. Ležatý vzdušník s kolečky o objemu 100 l. Kompresor vybaven elektromotorem o výkonu 1,5 kW, tlakovým spínačem včetně proudové ochrany a regulátorem tlaku na výstupu, připojení G 1/4". Napětí elektromotoru 400 V, výkon výtlačný 9 m3/hod, 150 l/min, provozní tlak 6,5-9 bar, max. tlak 10 bar. Kompresor je určen pro prostředí s okolní teplotou +5 °C až +40 °C.

Kompresor vhodný pro dílny při použití stříkacích a ofukovacích pistolí a pneumatického nářadí, dále jako zdroj stlačeného vzduchu v expanzních nádržích, v kotelnách, pro huštění pneumatik, pro vzduchové rozvody a menší spotřebiče (dekorační stříkací pistole, sponkovačky, hřebíkovačky, vzduchové pilky, stříkací pistole).

Na pístové kompresory značky ORLIK zajišťujeme záruční servis, pozáruční servis, pravidelný servis a dodávky náhradních dílů.
Pokud máte dotaz nebo v nabídce nenajdete kompresor, který by vám vyhovoval, kontaktujte nás. Rádi vám poradíme a pokusíme se vám nabídnout možnou alternativu či vhodnější typ pístového kompresoru.

Poskytujeme záruku 36 měsíců na kompresor a 6 let na tlakovou nádobu při provádění pravidelného servisu každý rok.

NÁHRADNÍ DÍLY zde

 Nejste si jistí s výběrem? Poradíme Vám jak kompresor vybrat.

Doplňkové parametry

Kategorie: Pístové kompresory
Záruka: 3 roky
Hmotnost: 60 kg
Varianta kompresoru: olejové kompresory
Velikost tlakové nádoby: 100 l
Maximální tlak: 10 bar
Elektromotor: 1,5 kW
Napětí: 400 V
Hlučnost: do 95 dB(A)
Připojení: G 1/4"
Sací výkon: 252 l/min
Dodávané množství vzduchu na výstupu: 150 l/min

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: