Pístový kompresor Gentilin C330/03

Kód: 110544
Značka: Gentilin
ZdarmaZdarma
gentilin c330 03
17 490 Kč 14 455 Kč bez DPH
Dodání 3-4 týdny

Bezolejový kompresor, výkonnost 200 l/min, tlaková nádoba 3 l, max. tlak 10 bar, el. motor 2,2 kW, napětí 

Detailní informace

Detailní popis produktu

C330/03 jednostupňový mobilní kompresor je určen pro profesionální aplikace. Bezolejové provedení snižuje nároky na údržbu a eliminuje rizika spojená s olejem. Kompresor v provedení s tlakovou nádobou obsahuje taktéž regulátor tlaku a manometry. Automatický chod je zajištěn pomocí tlakového spínače, výstup přes rychlospojku DN 7,2.

C330/03 je pístový kompresor využívající technologii Axxer motion (Axial Elements Rotation). Tato technologie umožňuje kompresoru pracovat při nižší teplotě, snižuje hladina hluku, šetří spotřebovanou energie, snižuje potřebu kompresoru na pravidelný servis a zajišťuje delší provozu schopnost.  

Italský výrobce Gentilin uvádí, že zaručuje nepřetržitý provoz 5 000 provozních hodin. Nepřetržitým provozem je myšlen provoz z tlakové nádoby, spotřeba natlakovaného vzduchu. Kompresor bohužel není schopen fungovat s nepřetržitě jedoucím motorem. Z našich dlouhodobých zkušeností víme, že ideální dobou pro provoz pístového kompresoru je 1/5. Vytížit agregát kompresoru na 1 minutu tlakováním do vzdušníku, počkat 5 minut na jeho dochlazení, a poté pokračovat v práci. Tento princip je stejný ať už využíváte kompresor denně nebo jednou za čas. 

V sekci "Příslušenství" najdete doporučené zboží ke kompresoru.

Doplňkové parametry

Kategorie: Pístové kompresory
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 32 kg
Varianta kompresoru: bezolejové kompresory
Velikost tlakové nádoby: 3 l
Maximální tlak: 10 bar
Elektromotor: 2,2 kW
Napětí: 230 V
Hlučnost: do 95 dB(A)

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: