Pístový kompresor Fini BK 119-500F-7,5-A.P. + DÁREK set pneuhustič s hadicí ZDARMA
Kód: 110624
ZDARMAZDARMA
fini bk 119 500F
Do 14 dnů
Můžeme doručit do:
Olejový kompresor, výkonnost 528 l/min, tlaková nádoba 500 l, max. tlak 14 bar, výkon el. motoru 5,5 kW, napětí 400 V
Detailní informace
Detailní popis produktu
Pístový kompresor Fini BK 119-500F-7,5-A.P. je obzvláště vhodný pro autoservisy a pneuservisy, také malé a střední průmyslové aplikace vyžadující pracovní tlak až 14 bar. Zvládne pohánět více pneumatického nářadí i stříkací pistole současně.
Elektrický motor s výkonem 5,5 kW využívá napětí na 400 V. Množství vzduchu na sání 705 l/min, dodávané množství stlačeného vzduchu 528 l/min. Maximální tlak 14 bar.
NÁHRADNÍ DÍLY zde
Nejste si jistí s výběrem? Poradíme Vám jak kompresor vybrat.
Doplňkové parametry
Kategorie: PÍSTOVÉ KOMPRESORY
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 266 kg
EAN: 8017750193908
Elektromotor: 4 - 5 kW
Hlučnost: 80 - 95 dB
Maximální tlak: 14 - 20 bar
Napětí: 400 V
Sací výkon: 601 - 800 l/min
Varianta kompresoru: olejové kompresory
Velikost tlakové nádoby: 310 - 500 l
Výkonnost: 501 - 600 l/min
Výkonnost: 528 l/min
Elektromotor: 5,5 kW
Maximální tlak: 14 bar