Pístový kompresor Fini BK 119-270L-7,5T + DÁREK set pneuhustič s hadicí ZDARMA
Kód: 110034Související produkty
Detailní popis produktu
Pístový kompresor Fini BK 119-270L-7,5T je vhodný pro náročnější aplikace na spotřebu stlačeného vzduchu tj. pro autoservisy, pneuservisy či kovoobrábění. Zvládne pohánět více pneumatického nářadí i stříkací pistole současně.
Tento olejový, dvouválcový, pomaloběžný, pístový kompresor s řemenovým pohonem je vybaven tlakovým spínačem s ochranou proti přetížení, robustním ocelovým krytem pásu pro optimální ochranu pohyblivých částí, regulátorem tlaku na výstupu, dvěma manometry (pro tlak v nádobě a tlak na výstupu) a univerzálními rychlospojkami. Pro usnadnění manipulace s kompresorem slouží masivní jednodílná nakloněná rukojeť, dvě velká a jedno malé kolo.
Elektrický motor s výkonem 5,5 kW využívá napětí na 400 V. Množství vzduchu na sání 840 l/min, dodávané množství stlačeného vzduchu 621 l/min. Maximální tlak 10 bar. Tlaková nádoba o objemu 270 litrů.
Nejste si jistí s výběrem? Poradíme Vám jak kompresor vybrat.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | PÍSTOVÉ KOMPRESORY |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 157 kg |
| EAN: | 8017750193717 |
| Elektromotor: | 4 - 5 kW |
| Hlučnost: | 80 - 95 dB |
| Maximální tlak: | 9 - 10 bar |
| Napětí: | 400 V |
| Sací výkon: | 801 - 1000 l/min |
| Varianta kompresoru: | olejové kompresory |
| Velikost tlakové nádoby: | 210 - 300 l |
| Výkonnost: | 601 - 800 l/min |
| Výkonnost: | 621 l/min |
| Sací výkon: | 840 l/min |
| Velikost tlakové nádoby: | 270 l |
| Maximální tlak: | 10 bar |
| Elektromotor: | 5,5 kW |
Pístový kompresor Fini BK 119
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
