Čistící pistole Prevost PL JETI

Kód: 371036
Značka: Prevost
ZDARMAZDARMA
Pistole Prevost PLJETI
10 503 Kč 8 680 Kč bez DPH
Do 10 dnů
Můžeme doručit do:
8.7.2024

Připojení 1/2", průtok 60 l/min, max. tlak 24 bar, nerezová ocel

Detailní informace

Detailní popis produktu

Čistící pistole Prevost PL JETI je vyrobena z nerezové oceli a je ideální pro čištění vnějších i vnitřních prostor. Využití nalezne především v potravinářském průmyslu a v přístavech - je vhodná do agresivního a slaného prostředí. 

Ochranný kryt zabraňuje neúmyslnému zacházení. Ergonomické tělo, páka a kryt mají polyamidový povlak pro tepelnou izolaci a ochranu před nárazem. Pistole poskytuje vynikající přilnavost, která umožňuje nepřetržitou práci, aniž by Vás bolela ruka. Progresivní ovládání páky lze použít ke změně tvaru paprsku od širokého kuželového postřiku po silný koncentrovaný rovný paprsek. Háček lze použít k přidržení spouštěče na delší dobu.

Průtok vody nastavíte pomocí šroubu v zadní části pistole, což umožňuje snížení průtoku pro nižší spotřebu vody. Přímý a bezpečný mechanizmus pistole. Dvojité těsnění na jehle zajišťuje úplnou těsnost. Zaoblený tvar těla a rukojeti zabraňuje hromadění nečistot a usnadňuje údržbu. Konce mají pryžový povlak, aby se zabránilo jakémukoli riziku poškrábání.

Využijete ji:

V průmyslu - pro mytí příslušenství, tlakových nádob, podlah, stěn v potravinářském prostředí a balírnách (mlékárnách, na jatkách, v pivovarech, v konzervárnách atd.) a v prostředí, které vyžaduje časté sanace nebo mytí. 

V automobilovém průmyslu - mytí karoserií, čištění podvozků, příslušenství, strojů apod. Využijete v garážích, v karosárnách, při veřejných pracích, na farmách atd.

Ve vnitřních prostorách - při úklidu, při údržbě, při mytí v supermarketech, v restauracích, ve školách, ve veřejných budovách, v parcích apod.

Venku - čištění vodou: silnice, chodníky, pěší ulice, bazény, fontány, veřejné zahrady, květinové záhony.

Doplňkové parametry

Kategorie: Pneumatické nářadí
Záruka: 24
Maximální provozní tlak: 24 bar
Průtok: 60 l/min
Závit: G 1/2''

Prevost

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: