Čistící pistole Prevost PL JET

Kód: 371035
Značka: Prevost
3 418 Kč 2 825 Kč bez DPH
Do 14 dnů
Můžeme doručit do:
25.8.2021

Průtok 60 l/min při 24 bar, max. tlak 24 bar, připojení 1/2"

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kvalitní čistící rozprašovací pistole je ideální pro čištění vnějších i vnitřích prostor.  Ochranný kryt zabraňuje neúmyslnému zacházení. Ergonomické tělo, páka a kryt mají polyamidový povlak pro telepnou izolaci a ochranu před nárazem.  Pistole poskytuje vynikající přilnavost, která umožňuje nepřetržitou práci, aniž by Vás bolela ruka. Progresivní ovládání páky lze použít ke změně tvaru paprsku od širokého kuželového postřiku po silný koncentrovaný rovný paprsek. Háček lze použít k přidržení spouštěče na delší dobu.

Průtok vody nastavíte pomocí šroubu v zadní části pistole, což umožňuje snížení průtoku pro nižší spotřebu vody. Přímý a bezpečný mechanizmus pistole. Dvojité těsnění na jehle zajišťuje úplnou těsnost. Zaoblený tvar těla a rukojeti zabraňuje hromadění nečistot a usnadňuje údržbu. Konce mají pryžový povlak, aby se zabránilo jakémukoli riziku poškrábání.

Využijete ji :

V průmyslu - příslušenství, tlakových nádob, podlah, stěn v potravinářském prostředí a balírnách (mlékárnách, na jatkách, v pivovarech, v konzervárnách atd.) a v prostředí, které vyžaduje časté sanace nebo mytí. 

V automobilovém průmyslu - mytí karoserií, čištění podvozků, příslušenství, strojů apod. Využijete v garážích, v karosárnách, při veřejných pracích, na farmách atd.

Ve vnitřních prostorách - při úklidu, při údržbě, při mytí v supermarketech, v restauracích, ve školách, ve veřejných budovách, v parcích apod.

Venku - čištění vodou: silnice, chodníky, pěší ulice, bazény, fontány, veřejné zahrady, květinové záhony.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Čistící pistole
Záruka: 24
Maximální tlak: 24 bar
Připojovací závit: 1/2"

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: