Čistící pistole Prevost PL JET

Kód: 371035
Značka: Prevost
3 603 Kč 2 978 Kč bez DPH
Do 10 dnů
Můžeme doručit do:
4.7.2024

Připojení G 1/2", průtok 60 l/min, max. tlak 24 bar

Detailní informace

Detailní popis produktu

Mycí pistole Prevost PL JET lehká mycí rozprašovací pistole je ideální pro čištění vnějších i vnitřních prostor. Nízkotlaká pistole snadno padne do ruky. Spoušť je všestranně nastavitelná, chráněná ochranným krytem.

Ochranný kryt zabraňuje neúmyslnému zacházení. Ergonomické tělo, páka a kryt mají polyamidový povlak pro tepelnou izolaci a ochranu před nárazem. Pistole poskytuje vynikající přilnavost, která umožňuje nepřetržitou práci, aniž by Vás bolela ruka. Progresivní ovládání páky lze použít ke změně tvaru paprsku od širokého kuželového postřiku po silný koncentrovaný rovný paprsek. Háček lze použít k přidržení spouštěče na delší dobu.

Průtok vody nastavíte pomocí šroubu v zadní části pistole, což umožňuje snížení průtoku pro nižší spotřebu vody. Dvojité těsnění na jehle zajišťuje úplnou těsnost. Zaoblený tvar těla a rukojeti zabraňuje hromadění nečistot a usnadňuje údržbu. Gumový povlak na spodní části pistole zabraňuje jakémukoli riziku poškrábání.

Proud je řízen nastavením spouště:

  • směřování trysky (stisknutím spouště)
  • 60° kónický sprej (uvolněním spouště)

Využijete ji :

V průmyslu - mytí tlakových nádob, podlah, stěn v potravinářském prostředí a balírnách (mlékárnách, na jatkách, v pivovarech, v konzervárnách atd.) a v prostředí, které vyžaduje časté sanace nebo mytí. 

V automobilovém průmyslu - mytí karoserií, čištění podvozků, příslušenství, strojů apod.

Ve vnitřních prostorách - při úklidu, při údržbě, při mytí v supermarketech, v restauracích, ve školách, ve veřejných budovách.

Venku - čištění vodou: silnice, chodníky, pěší ulice, bazény, fontány, veřejné zahrady, květinové záhony.

Doplňkové parametry

Kategorie: Pneumatické nářadí
Záruka: 24
Maximální tlak: 24 bar
Připojovací závit: G 1/2"

Prevost

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: