Výhodnější nákupy s registrací


Chcete nakupovat výhodněji a mít aktuální informace o akčních nabídkách a slevách?
Stačí si u nás založit uživatelský účet a získáte přístup ke všem výhodám, které nabízíme. Benefity registrace může čerpat soukromá osoba, podnikatel či firma.
Registrujte se ještě dnes! 

Januška velkoobchod

Úspora nákladů

Založením uživatelského účtu získáte přístup ke slevám a akčním nabídkám.
Januška velkoobchod

Úspora času

Po přihlášení do účtu nemusíte opakovaně vyplňovat fakturační a dodací údaje. 
Januška velkoobchod

Historie objednávek

Uživatelský účet vám umožní sledovat historii vašich objednávek.
Januška velkoobchod

On-line podpora

Registrací získáte přístup k našim specialistům, kteří vám poradí on-line.

 

ÚSPORA NÁKLADŮ

Jedním z důvodů, proč byste si měli založit uživatelský účet v našem e-shopu, je úspora nákladů. Registrací získáte přístup k exkluzivním slevám a nabídkám, které jsou dostupné pouze registrovaným uživatelům. Takové slevy mohou znamenat skutečný rozdíl ve vašem rozpočtu, zejména pokud nakupujete pravidelně nebo investujete do dražších produktů.

ÚSPORA ČASU

Uživatelský účet vám také přinese značnou úsporu času. Registrovaný uživatel nemusí při každé návštěvě e-shopu vyplňovat všechny údaje. Vaše osobní či firemní informace, adresa doručení a další podrobnosti budou uloženy ve vašem profilu. To znamená, že proces nákupu je rychlejší a pohodlnější.

HISTORIE OBJEDNÁVEK

Registrací v e-shopu získáte přehlednou historii vašich objednávek. Můžete se snadno vrátit ke starším objednávkám, zjistit jejich stav, zkontrolovat detaily a sledovat dodací informace. Historie objednávek vám pomůže udržet přehled o svých nákupech a usnadňuje řešení reklamací či vrácení zboží.

ON-LINE PODPORA

Registrací v e-shopu získáte on-line přístup k našim specialistům. Tímto způsobem můžete rychle a jednoduše získat odpovědi na své dotazy, vyřešit případné problémy nebo se poradit s výběrem vhodného produktu a příslušenství.

 

 

Januška velkoobchod
Nakupuji v e-shopu pravidelně a registrací šetřím spoustu času a vidím slevy, které v e-shopu nejsou standardně zobrazeny.

Petr Mašláň 

20.2.2023
Januška velkoobchod
Příslušenství jsme dříve objednávali zasláním seznamu dílů na e-mail do firmy Januška. Registrací je vše snadnější a rychlejší. TOP :)

Jana Soukupová 

10.3.2023
Januška velkoobchod
Nejsem zvyklý se někde registrovat, ale tady jsem to zkusil. Musím doporučit, získal jsem slevy a hlavně je vše rychle vyřízeno.

Jan Březina 

9.4.2023