Kompresory Atlas Copco s technologií VSD+


Objevte výhody technologie VSD+ u průmyslových kompresorů Atlas Copco
.

Co to technologie VSD+ je?

Jedná se o nejmodernější kompresorovou technologii s možností plynulé regulace výkonu otáčkami motoru. Kompresory díky této technologii dodají jen takové množství vzduchu, které skutečně potřebujete a vy tak ušetříte na nákladech.

Video o úsporách kompresorů Atlas Copco.

prehrat-video-2

 

uspory5

Technologie VSD+ přináší nemalé úspory. S motory, které používají permanentní magnety a možností plynule regulovat výkon kompresoru, získáte až 50% úsporu elektrické energie.

spickova-kvalita

Inteligentní technologie VSD+ je nejlepší investicí do vaší budoucnosti. Nové kompresory Atlas Copco jsou osazeny velmi účinnými motory s možností regulace a nízkou hladinou hluku.

spolehlivost-2

Nová řada kompresorů GA VSD+ chlazených olejem obstojí i v těch nejnáročnějších podmínkách. Kompresory mají méně komponentů, nabízí prodlouženou provozuschopnost a ušetří vám mnoho času na údržbu.


prostor

Inovativní vertikální konstrukce je velmi progresivní. Kompresory působí velmi kompaktním a robustním dojmem. Obsahují méně dílů, šetří místo až o 60% a nabízí lepší přístup při údržbě.


servis

Působíme na trhu již od roku 1992 a zaujímáme významné postavení v České republice jako spolehlivý dodavatel techniky stlačeného vzduchu. Za ta léta jsme získali odbornost, zkušenost a ke svým zákazníkům přistupujeme individuálně a snažíme se jim pomoci s jejich problémy a požadavky. Naši servisní technici jsou připraveni vyslyšet požadavky zákazníků, reagovat na jejich potřeby a vyřešit jejich potíže.


Pokud máte jakékoliv dotazy ke kompresorům Atlas Copco nebo úsporné technologie VSD+ s možností plynulé regulace výkonu, neváhejte nás kontaktovat ještě dnes. 

Martin Zuzaník
tel.:
733 122 007
e-mail:
zuzanik@kompresor.cz

  atlas-copco-ga-vsd

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení