Vysokotlaký kompresor Nardi PACIFIC M 23
Kód: 88026Detailní popis produktu
Model PACIFIC M značky Nardi Compressori navazuje na model Pacific C, ale nabízí větší prostor pro rozšíření a profesionální konfiguraci. Je vhodná pro provozy, které potřebují komfortnější stacionární řešení s možností doplnění o další prvky, jako jsou plnící panely, filtrace, automatické odkaly, nebo řízení provozu.
Vhodné použití:
- větší potápěčská centra
- profesionální plnící stanice
- servisní a průmyslové provozy
- hasiči
- záchranáři
- armáda
Vlastnosti:
- Model Pacific M je schopná stlačovat vzduch, hélium, oxid uhličitý, dusík, argon, inertní plyny a směsi plynů.
- Všechny jednotky splňují normy DIN EN 12021 a směrnici PED, což zaručuje nejvyšší kvalitu a bezpečnost.
- Řada Pacific M, vyrobená z prvotřídních materiálů, je navržena tak, aby vydržela i ty nejnáročnější pracovní cykly.
- Jeho sofistikovaná konstrukce, vyvinutá na základě rozsáhlého inženýrského výzkumu, minimalizuje vibrace a zajišťuje optimální větrání čerpací jednotky i ve vysokoteplotním prostředí.
Standardní vybavení:
- Vysoce spolehlivý třífázový elektromotor.
- Filtrace PAC1 - vhodné pro průmyslovou filtraci nebo filtraci dýchacího vzduchu.
- Standardní výbava mazání rozstřikem.
- Zvukově izolovaný rám nebo skříň je vyroben z robustních panelů navržených pro spolehlivý provoz v náročných prostředích. Vnitřní obložení z vysoce výkonné akustické izolace výrazně snižuje hladinu hluku. Velký ventilátor s křídlovými lopatkami zajišťuje efektivní větrání a výjimečně nízký akustický tlak.
- Každý model je vybaven automatickým ovládacím panelem NARDI, který zajišťuje nepřetržité sledování funkcí, signalizaci alarmů v reálném čase a upozornění na plánovanou údržbu pro zajištění spolehlivého provozu.
- Je vybavena odhlučněným a zvukotěsným šasi, které je ideální pro venkovní instalace, a rychlé otevírání boční stěny umožňuje snadný přístup k bloku kompresoru.
- Pokud potřebujete dýchat vzduch, PACIFIC M je navržen tak, aby uživatelům nabídl nejlepší řešení z hlediska kvality a bezpečnosti a všechny přísně splňují mezinárodní směrnice o kvalitě ovzduší.
Volitelné vybavení a příslušenství:
- Modul pomalého rozběhu
- Možnost mazání olejového čerpadla
- Další tlakové senzory
- Další teplotní senzory
- Systém dvojitého plnění
- Další hadicové přípojky
- Připojení adaptéru DIN k třmenu
- Ekologická nádrž na kondenzát - 12 l
- Sada pro 4 kola s brzdami
- Velké separátory
- Certifikát pro ATEX - zóna II
- Vyšší řada filtrace - PAC2, PAC3
- Gas Guardian - systém pro monitorování více plynů nové generace
- Úložný rám
- Zvýšení provozního tlaku
- Dotykový displej
Nevíte si rady s výběrem, nebo potřebujete poradit? Kontaktujte našeho obchodního zástupce p. Štěpána, tel. 733 735 535.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vysokotlaké kompresory |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 264 kg |
| EAN: | PACIFIC M 23 |
| Elektromotor: | 4 - 5 kW |
| Maximální tlak: | 200 - 350 bar |
| Napětí: | 400 V |
| Varianta kompresoru: | olejové kompresory, atmosferický |
| Výkonnost: | 201 - 300 l/min |
| Aplikace: | hasiči, potápěči, průmysl, tlakové zkoušky |
| Typ motoru: | elektrický |
| Elektromotor: | 4 kW |
| Maximální tlak: | 330 bar |
| Výkonnost: | 230 l/min |
| Rozměry: | 75 x 108 x 134 cm |
| Hlučnost: | 66 dB |
| Otáčky za minutu: | 1350 rpm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
