Vysokotlaký booster Nardi M 55
Kód: 88610Detailní popis produktu
Řada boosterů BON2 je součástí produktové řady NARDI Compressori INDUSTRY – navržené speciálně pro náročné průmyslové aplikace vyžadující vysoce výkonnou rekompresi technických plynů. Tyto vysokotlaké kompresory, navržené a vyrobené v Itálii, nasávají plyn ze zdroje pod tlakem 0,05–15 barů (0,7–218 psi) a rekompresi provádějí až na 350 barů (5070 psi).
Oproti kompresoru, který nasává plyn z nízkého nebo atmosferického tlaku a stlačuje jej na požadovaný tlak, tak booster zvyšuje tlak plynu, který už je do zařízení přiveden pod tlakem.
Vhodné použití:
- provozy, kde je potřeba stlačovat, nebo zvyšovat tlak již stlačeného plynu
- plyny - vzduch, helium, argon, CO2, interní plyny, směsi plynů
- dusíkové generátory
- plnění vysokotlakých zásobníků
- průmyslové testování
- plynárenské a technologické provozy
- práce s interními plyny
Vlastnosti:
-
Pro splnění různých instalačních potřeb nabízí NARDI pro Booster BON2 čtyři konfigurace rámu :
-
Rám C-CX (kompaktní a tichý pro vnitřní použití): Zvukově izolovaná skříň určená pro vnitřní instalaci s vnitřním zvukově izolačním obložením pro snížení hluku a ventilátorovým systémem pro udržení větrání.
-
Rám M-MX (tichý pro venkovní použití): Tichá skříň určená pro venkovní prostředí s antivibračním pouzdrem, snadným bočním otevíráním a ventilací navrženou pro ochranu čerpacího bloku před drsnými podmínkami a zároveň pro udržení nízké hlučnosti.
-
Standardní vybavení:
- Pro kontrolu a ochranu je Booster BON2 vybaven elektronickým ovládacím panelem NARDI, který monitoruje klíčové provozní parametry, včetně teploty, hladiny oleje, spotřeby proudu, vstupního tlaku a výstupního tlaku. Systém také dohlíží na senzory, ventily a solenoidové ventily, sleduje servisní intervaly a monitoruje stav filtračního systému pro plánování údržby a bezpečnější provoz.
- Možnosti elektrického napájení - Třífázové: 230 V / 50–60 Hz, 400 V / 50–60 Hz, 440 V / 50–60 Hz, 480 V / 50–60 Hz
Volitelné vybavení a příslušenství:
- Pomalá start -
Nevíte si rady s výběrem, nebo potřebujete poradit? Kontaktujte našeho obchodního zástupce p. Štěpána, tel. 733 735 535.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vysokotlaké kompresory |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 277 kg |
| EAN: | PACIFIC M 35 |
| Elektromotor: | 6 - 10 kW |
| Maximální tlak: | 200 - 350 bar |
| Napětí: | 400 V |
| Varianta kompresoru: | olejové kompresory, atmosferický |
| Výkonnost: | 301 - 400 l/min |
| Aplikace: | hasiči, potápěči, průmysl, tlakové zkoušky |
| Typ motoru: | elektrický |
| Elektromotor: | 7,5 kW |
| Maximální tlak: | 330 bar |
| Výkonnost: | 350 l/min |
| Rozměry: | 75 x 108 x 134 cm |
| Hlučnost: | 72 dB |
| Otáčky za minutu: | 1550 rpm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
