Spirálová hadice PU 8x12 mm 4m, typ RC4/4
Kód: 380048Související produkty
Detailní popis produktu
Spirálová hadice PU, typ RC4/4 vyrobená z polyuretanu vyznačující se VYSOKOU ODOLNOSTÍ PROTI ZLOMENÍ.
Díky její pružnosti a také pružině osazené na obou koncích hadice jsou chráněné nejvíce namáhané části, čímž se liší od levnějších variant. Výhodou je malý průměr spirály pro úsporu místa, dobrá otěruvzdornost zaručují dlouhou životnost. Hadice je určena pro profesionální aplikace především v řemeslnictví a průmyslové výrobě.
Délka hadice: 4 m
Vnitřní průměr: 8 mm
Vnější průměr: 12 mm
Pracovní tlak: 10 bar
Koncovky: DN 7,2
Pracovní teplota: -10/+85 °C
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Hadice |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 0.506 kg |
| EAN: | RC4/4 |
| Délka hadice: | 1 - 5 m |
| Maximální provozní tlak: | 10 bar |
| Průměr hadice: | 8 x 12 mm |
| Připojení vstup: | DN 7,2 |
| Připojení výstup: | DN 7,2 |
| Vnější průměr hadičky: | 10 - 15 mm |
| Vnitřní průměr hadičky: | 8 - 10 mm |
| Délka hadice: | 4 m |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
