Separátor kondenzátu OSC 1250 CLAY

Kód: 170166
Značka: Atlas Copco
ZDARMAZDARMA
Separator AC hrom upr
0 Kč 0 Kč bez DPH
Do 14 dnů
Můžeme doručit do:
7.8.2024

Maximální kapacita kompresoru 93,75 m3/min, připojení vstup 2 x 3/4", výstup 3/4"

Detailní informace

Detailní popis produktu

Separátory kondenzátu Atlas Copco OSC zajistí bezkonkurenční přesnost filtrace, bezproblémovou údržbu a současně umožní dodržovat místní předpisy a chránit životní prostředí.
Odlučovač oleje a vody OSC se dodává v různých typech a velikostech s cílem poskytnout vám maximální flexibilitu. Modely OSC 50 až OSC 625 mají dvě fáze a jsou servisovatelné.

Jednotka OSC využívá důmyslnou technologii filtrace s polypropylenem a aktivním uhlím. Tato filtrace odstraňuje širší škálu typů olejů a může dosáhnout čistoty vody až 5 ppm.
Pro optimalizaci výkonu sleduje jednotka OSC správný průtok vody a saturaci polypropylenových filtrů. Testovací výstup zjednodušuje ověření výkonu filtrace.

Kondenzát obsahující jemné kapičky oleje vstupuje do jednotky přes vstupy do tlumičů a podstupuje snížení tlaku.
Kondenzát protéká do první věže a prosakuje oleofilním filtrem, který pohltí větší část oleje.
Voda z první fáze nadále obsahující malé množství oleje postupně proudí do druhé fáze, kde je nainstalován filtr s aktivním uhlím/filtr organoclay (podle konkrétní varianty). Filtr druhé fáze začne pohlcovat zbývající olej z kondenzátu. Kondenzát postupně proudí do třetí fáze, kde je namontován další filtr s aktivním uhlím/filtr organoclay (v závislosti na variantě).
Čistý kondenzát se vypouští do výstupu kondenzátu.
Oleofilní filtr plave na vodní hladině. Čím více oleje filtr pohltí, tím hlouběji se ponoří a indikátor potřeby servisu se posune dolů spolu s filtrem. Když je indikátor potřeby servisu dole, je potřeba filtr vyměnit.

Doplňkové parametry

Kategorie: Produkty s cenou na dotaz
Záruka: 24
Připojení vstup: 2 x 3/4"
Připojení výstup: 3/4"
Varianta filtru: Organoclay

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: