Regulátor tlaku SY2 G 1"

Kód: 390059
Značka: Metal Work
1 389 Kč 1 148 Kč bez DPH
Do 14 dnů

Připojení G 1", max. průtok 7600 l/min, tlak 0-12 bar

Detailní informace

Detailní popis produktu

Regulátor tlaku METAL WORK, řada SYNTESI. Vysoký průtok, lehké tělo z technopolymeru. Maximální průtok pro využití je 7600 l/min, rozsah regulace tlaku 0-12 bar. Závitové připojení G 1".

Další varianty: 
Rozsahu regulace: 0-2 bar, 0-4 bar, 0-8 bar. 
Zvolenou jinou variantu napište do poznámky k objednávce.
Vysoký výkon s minimálními rozměry.

Řada SYNTESI je k dostání ve dvou velikostech SY1 a SY2. Díky inteligentnímu modulárnímu systému připojení s vyjímatelným  šroubením ve tvaru šestihranu je možné osadit řadu SY1 závity G 1/8", 1/4", 3/8"  a řadu SY2 závity G 3/8", 1/2", 3/4" a 1".  Pro spojení dvou těl (např. filtr-regulátor + maznice) se používá pouze jeden spojovací díl.

Každá jednotka je na přední a zadní straně opatřena závitovým otvorem G 1/8"  u řady SY1 a G 1/4" u řady SY2, který může  sloužit jako odbočka pro připojení manometru nebo tlakového spínače. Manuálně ovládané jednotky jsou opatřeny kovovými zarážkami, pomocí kterých je možné danou jednotku uzamknout s  použitím zámku.

Všeobecné parametry:
Materiálové provedení: tělo z technopolymeru, závitové připojení z poniklované mosazi, anti-korózní verze na žádost zákazníka
Způsob odkalování kondenzátu: RMSA - ruční nebo automatické, SAC - automatickéí - RA - automatické(plovákové)

Výrobce Metal Work vytvořil řadu New Deal v robustním kovovém provedení, s vysokou kvalitou a spolehlivostní. Verze New Deal je vhodná do těžkého průmyslu pro použití stlačeného vzduchu při vysokých tlacích a zhoršených podmínkách prostředí. Jednotky jsou ve variantách se závitovým připojením G 1/4", 3/8", 1/2", 3/4" a 1".

Všeobecné parametry:
Materiál: tělo ze slitiny ZAMAK
Maximální vstupní tlak: 18 bar
Způsob odkalování kondenzátu: RMSA - ruční nebo automatické, SAC - automatickéí - RA - automatické(plovákové)

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: