Pístový kompresor Orlík EKNA 9 + Olej Compoil 1l

Kód: 110609
Značka: Orlík
ZDARMAZDARMA
orlik ekna 9
40 221 Kč 33 240 Kč bez DPH
Skladem (1 ks)

Olejový kompresor, výkonnost 150 l/min, bez tlakové nádoby, max. provozní tlak 13 bar, výkon el. motoru 1,5 kW, napětí 3 x 400 V

Detailní informace

Detailní popis produktu

Pístový kompresor Orlík EKNA 9 průmyslový kompresor, dvouválcový, přímý pohon s označením ORLIK compressors original je určen pro průmyslové použití, trvalý provoz. Výkon výtlačný 9 m3/hod, 150 l/min, max. provozní tlak 13 bar, elektromotor 1,5 kW, napětí elektromotoru 400 V.
Kompresor je vybaven přívodním kabelem, filtrem a tlakovou hadicí s plnicí pistolí. Kompresor je vybaven přívodním kabelem, filtrem a tlakovou hadicí s plnicí pistolí.

Kompresor je speciálně zkonstruován pro použití v autoservisech. Je vybaven filtrem pro odloučení pevných a kapalných částic.

Kompresory této řady najdou své uplatnění zejména v dílnách při použití stříkacích a ofukovacích pistolí a při použití různorodého pneumatického nářadí.

Na pístové kompresory značky ORLÍK zajišťujeme záruční servis, pozáruční servis, pravidelný servis a dodávky náhradních dílů.
Pokud máte dotaz nebo v nabídce nenajdete kompresor, který by vám vyhovoval, kontaktujte nás. Rádi vám poradíme a nabídneme možnou alternativu či vhodnější typ pístového kompresoru.

Poskytujeme záruku 36 měsíců při provádění pravidelného servisu každý rok.

Doplňkové parametry

Kategorie: Pístové kompresory
Záruka: 3 roky
Hmotnost: 46 kg
Varianta kompresoru: olejové kompresory
Velikost tlakové nádoby: bez tlakové nádoby
Maximální tlak: 13 bar
Elektromotor: 1,5 kW
Napětí: 400 V
Hlučnost: do 75 dB(A)
Sací výkon: 252 l/min
Dodávané množství vzduchu na výstupu: 150 l/min

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: