Pístový kompresor Orlík EKK 4

Kód: 110584
Značka: Orlík
ZDARMAZDARMA
orlik ek 4
28 726 Kč 23 740 Kč bez DPH
Do 10 dnů
Můžeme doručit do:
13.5.2024

Olejový kompresor, výkonnost 72 l/min, bez tlakové nádoby, max. tlak 10 bar, výkon el. motoru 0,75 kW, napětí 400V

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kompresorové soustrojí založené na technologii osvědčených a zákazníky oblíbených pístových kompresorů řady ORLIK Compressors Original. Slouží jako náhrada kompresorů JSK v již existujících technologiích. Snadná zaměnitelnost v stávajících technologiích (kotelny, výměníkové stanice a další).

Kompresorová soustrojí EKK jsou vybavena elektromagnetickým odlehčovacím ventilem umožňujícím rozběh kompresoru bez protitlaku. Výstup zakončen přírubou, která slouží jako protikus k přírubě na stávající technologii. Výstup kompresoru je propojen s přírubou pomocí pružné hadice.

Kompresorový agregát vhodný pro využití v trvalém provozu. Bez tlakové nádoby. Vybaven elektromotorem o výkonu 0,75 kW, tlakovým spínačem včetně proudové ochrany a regulátorem tlaku na výstupu. Napětí elektromotoru 400 V, výkon výtlačný 72 l/min, 4,3 m3/hod. Maximální výtlačný přetlak 10 bar. Kompresor je určen pro prostředí s okolní teplotou – 5 °C až + 40°C.

Na pístové kompresory značky ORLIK zajišťujeme záruční servis, pozáruční servis, pravidelný servis a dodávky náhradních dílů. Pokud máte dotaz nebo v nabídce nenajdete kompresor, který by vám vyhovoval, kontaktujte nás. Rádi vám poradíme a nabídneme možnou alternativu či vhodnější typ pístového kompresoru.

Poskytujeme záruku 36 měsíců při provádění pravidelného servisu každý rok.

Doplňkové parametry

Kategorie: Pístové kompresory
Záruka: 3 roky
Hmotnost: 23 kg
Varianta kompresoru: olejové kompresory
Velikost tlakové nádoby: bez tlakové nádoby
Maximální tlak: 10 bar
Elektromotor: 0,75 kW
Napětí: 400 V
Hlučnost: do 75 dB(A)

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: