Nabíječka DC-18A
Kód: DC-18ASouvisející produkty
Detailní popis produktu
- síťová nabíječka pro Li-ion akumulátory M7 platformy 18 V
- 2 LED-indikátory nabíječky zobrazují provozní stav připojeného akumulátoru
- indikace stavu nabíjení pomocí 4 LED-diod
- délka připojovacího kabelu 2 m
- 2kolíková zástrčka do běžných zásuvek 230V/50Hz

Kabel s komfortní délkou
Napájecí kabel s komfortní délkou 2 metry s 2kolíkovou zástrčkou do běžných zásuvek 230V/50Hz.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Akumulátory a nabíječky |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Délka: | 175 mm |
| Hmotnost: | 0,66 kg |
| Napětí: | 230 V |
| Příkon: | 75 W |
| Nabíjecí proud: | 2,8 A |
| Šířka: | 130 mm |
| Výstupní napětí: | 8 - 21 V |
| Výška: | 90 mm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
