Kondenzační sušič Atlas Copco FX200

Kód: 160199
Značka: Atlas Copco
ZDARMAZDARMA
AC FX 170
0 Kč 0 Kč bez DPH
Na dotaz
Položka byla vyprodána…

Vysušuje na TRB +3 °C, průtok 12 000 l/min, připojení G 2" 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kondenzační sušič vzduchu Atlas Copco FX200 spolehlivě, nákladově efektivně a jednoduše odstraňuje vlhkost ze systému stlačeného vzduchu. Výsledkem je to, že se zabrání provozním nákladům a prostojům způsobeným korozí a poškozením vzniklým kondenzací stlačeného vzduchu. 

Průmyslové kondenzační sušiče vzduchu FX jsou vybaveny digitálním displejem a zajišťují silný výkon se stabilním tlakovým rosným bodem. Nedochází k zamrznutí zkondenzované vlhkosti a nenastává riziko průniku vlhkosti do systému stlačeného vzduchu.
Vstupní vlhký vzduch je podchlazen blízko k bodu mrazu ve výměnících tepla a znovu ohřát na teplotu asi o 10 °C nižší než je teplota stlačeného vzduchu. Během tohoto procesu je kondenzát automaticky odváděn. Sušič je vybaven automatickým regulačním systémem, který zabezpečí konstantní teplotu rosného bodu.

Koncepce „plug-and-play“ s jedinou elektrickou přípojkou a samoregulačními ovládacími prvky usnadňuje instalaci. Ergonomická konstrukce sušičů vzduchu FX zajišťuje rychlý přístup k hlavním součástem. 

Doplňkové parametry

Kategorie: Produkty s cenou na dotaz
Záruka: 24
Hmotnost: 158 kg
Maximální tlak: 13 bar
Napětí: 400 V
Připojovací závit: G 2"
Průtok: 12 000 l/min
Průtok rozhraní: 11 100 - 60 000 l/min.
Rozměry: DŠV: 1040 x 805 x 962 mm
Tlakový rosný bod: +3 °C
Typ chladiva: R410A
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: