Chladící jednotka Hitema ENR.100

Kód: 340073
Značka: Hitema
0 Kč 0 Kč bez DPH
Na dotaz

Chladící výkon 100 kW, celkový příkon 35,5 kW, napětí 400 V, teplota vody na vstupu/výstupu =+12/+7 °C

Detailní informace

Detailní popis produktu

Chladící jednotka HITEMA ENR.100 je vytvořena pro použití v průmyslovém odvětví a konstruována pro venkovní i vnitřní instalaci.

Každý model ENR je vybaven VODNÍM ČERPADLEM, které je vhodné pro práci se směsí voda-glykol a ZÁSOBNÍ NÁDRŽÍ, aby byla zajištěna přesná regulace teploty i za přítomnosti velmi proměnlivého tepelného zatížení z procesu chlazení.
Moderní chladicí jednotky (chillery) snižují provozní náklady tím, že využívají chladnou vodu pro chlazení strojů, což vede ke zlepšení výkonu strojů a prodloužení jejich životnosti. Tyto modely jsou vybaveny koaxiálním (souosým) nebo trubkovým výparníkem s tvrdým pláštěm, který zajišťuje spolehlivý provoz zejména u kapalin obsahující nečistoty.
Chladiče ENR 001 - ENR 100 jsou opatřeny jedním chladícím okruhem, až se dvěma kompresory na okruh, který zajišťuje vysokou účinnost i při částečném zatížení.

Italská společnost HITEMA zaručuje jakostní a spolehlivé produkty. Využívá nejmodernějších technologií výroby, které jsou podloženy trvalým výzkumem a vývojem nových produktů. Chladící jednotky společnosti HITEMA jsou vyráběny v souladu s velmi přísnými normami.

Zajímavé energetické úspory lze dosáhnout při chlazení vody systémem free-cooling. Free-cooling kombinuje chlazení venkovním vzduchem (chladným) přes externě umístěný ventilátorový chladič a strojní chladicí jednotkou (chillerem) s přesnou teplotou chladicí vody. Systém free-coolingu je možné využít v různých oblastech – potravinářský průmysl, výroba plastů, strojírenství, papírenský a chemický průmysl, lasery a jiné.

V případě dalších dotazů nás neváhejte kontaktovat, popřípadě navštivte naše kamenné prodejny v Lukově u Zlína, v  Olomouci a v Brně.
Nejen na Chladící zařízení Hitema zajišťujeme kvalitní záruční a pozáruční servis.

Doplňkové parametry

Kategorie: Produkty s cenou na dotaz
Záruka: 24
Hmotnost: 1310 kg
Free-Cooling: Ne
Nominální chladící výkon: do 100 kW
Nominální chladící výkon - detailní: 100 kW
Celkový jmenovitý výkon: 35,5 kW
Nominální průtok vody: 17,2 m3/h
Kompresory /chladicí okruhy / kroky: 2/1/2
Hydraulická sekce: 10,0 - 20,0 m3/h
Připojení hydrauliky: 2"
Velikost tlakové nádoby: 410 dm3
Počet ventilátorů: 2
Akustický tlak při standardní konfiguraci: 60,3 dB(A)
Rozměry: D: 2220 x Š: 1100 x V: 2120 mm
Napětí: 400 V

Hitema package water chillers

Chladící jednotka Hitema od 3 kW do 100 kW

Prezentační video

Proces chlazení

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: