Chladící jednotka Hitema ENR.002

Kód: 340040
Značka: Hitema
0 Kč 0 Kč bez DPH
Na dotaz

Nominální chladící výkon 2,1 kW, celkový příkon 1,4 kW, nominální průtok vody 0,4 m3/h (hodnoty při teplotě vody vstup/výstup +12/+7 °C a okolní teplotě vzduchu +35 °C)

Detailní informace

Detailní popis produktu

Chladící jednotka HITEMA ENR.002 je vytvořena pro použití v průmyslovém odvětví a konstruována pro venkovní i vnitřní instalaci.

Každý model ENR je vybaven VODNÍM ČERPADLEM, které je vhodné pro práci se směsí voda-glykol a ZÁSOBNÍ NÁDRŽÍ, aby byla zajištěna přesná regulace teploty i za přítomnosti velmi proměnlivého tepelného zatížení z procesu chlazení.
Moderní chladicí jednotky (chillery) snižují provozní náklady tím, že využívají chladnou vodu pro chlazení strojů, což vede ke zlepšení výkonu strojů a prodloužení jejich životnosti. 
Chladiče ENR 001 - ENR 100 jsou opatřeny jedním chladícím okruhem, až se dvěma kompresory na okruh, které zajišťují vysokou účinnost i při částečném zatížení.

Italská společnost HITEMA zaručuje jakostní a spolehlivé produkty. Využívá nejmodernějších technologií výroby, které jsou podloženy trvalým výzkumem a vývojem nových produktů. Chladící jednotky společnosti HITEMA jsou vyráběny v souladu s velmi přísnými normami.

Zajímavé energetické úspory lze dosáhnout při chlazení vody systémem free-cooling. Free-cooling kombinuje chlazení venkovním vzduchem (chladným) přes externě umístěný ventilátorový chladič a strojní chladicí jednotkou (chillerem) s přesnou teplotou chladicí vody. Systém free-coolingu je možné využít v různých oblastech – potravinářský průmysl, výroba plastů, strojírenství, papírenský a chemický průmysl, lasery a jiné.

V případě dalších dotazů nás neváhejte kontaktovat, popřípadě navštivte naše kamenné prodejny v Lukově u Zlína a v Olomouci.
Nejen na Chladící zařízení Hitema zajišťujeme kvalitní záruční a pozáruční servis. Dvouletou záruku na funkčnost zařízení poskytujeme v případě, že je instalováno našimi kvalifikovanými pracovníky.

Uvedené parametry se vztahují na teplotu vody na vstupu/výstupu = +12/+7 °C a okolní teplotu vzduchu = +35 °C.

Doplňkové parametry

Kategorie: Produkty s cenou na dotaz
Záruka: 1 rok
Hmotnost: 55.001 kg
Free-Cooling: Ne
Nominální chladící výkon: do 5,5 kW
Nominální chladící výkon: 2,1 kW
Celkový příkon: 1,4 kW
Nominální průtok vody: 0,4 m3/h
Kompresory /chladicí okruhy / kroky: 1/1/1
Počet ventilátorů: 1
Velikost tlakové nádoby: 10 dm3
Množství chladícího vzduchu: 650 m3/h
Hydraulické připojení: 1/2"
Hlučnost: 50 dB(A)
Rozměry: D: 445 x Š: 440 x V: 806 mm
Napětí: 230 V

Hitema package water chillers

Chladící jednotka Hitema od 3 kW do 100 kW

Proces chlazení

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: