Atlas Copco představuje nový kompresor

Šroubový kompresor ZR 90-160-VSD+ patří mezi nejnovější bezolejové rotační kompresory od společnosti Atlas Copco. Díky použitým inovativním technologiím dosahuje až 35% úspory elektrické energie a zaručuje tak rychlou návratnost investic.

Nový šroubový kompresor ZR je k dispozici s integrovaným sušičem nebo bez něj, je vybaven dvěma vysoce účinnými motory s permanentními magnety, nejmodernějšími kompresorovými prvky, novým chlazením a zdokonaleným monitorovacím systémem. Je tak ideální pro použití v průmyslu potravin a nápojů, v elektronickém, automobilovém, textilním či farmaceutickém průmyslu.

atlas-copco-blog

Šroubový kompresor Atlas Copco ZR patří mezi nejnovější vzduchové kompresory v portfoliu Smart AIR společnosti Atlas Copco. Tento šroubový kompresor "Plug and Play" je umístěn v kompaktním, zvukotěsném krytu.
Konstrukce pohonu kompresoru Atlas Copco ZR 90-160 VSD+ zahrnuje nejpropracovanější technologii pohonu s proměnnými otáčkami (VSD), pohony NEOS kombinované s motory s permanentními magnety. Koncepce duálního motoru s algoritmem inteligentního řízení umožňuje oběma prvkům běžet s různými otáčkami, což optimalizuje účinnost.

"Tím, že šroubový kompresor Atlas Copco ZR 90-160 VSD+ přizpůsobuje výstup tak, aby odpovídal skutečným potřebám, výrazně snižuje spotřebu energie, náklady a dopad na životní prostředí,“ říká Jeroen Hoen, produktový manažer pro bezolejové kompresory. „Vnitřní motory s permanentními magnety a krytím IP66, které jsou navrženy pro špičkovou výkonnost a vysokou spolehlivost, obsahují ložiska mazaná olejem pro dlouhou životnost bez údržby. Kromě toho jsou všechny servisovatelné díly seskupeny k sobě pro snadný přístup a minimální servisní čas.“

Přepracovaný chladič obsahuje vysoce účinný odlučovač vody. Paralelní průtok vody optimalizuje chlazení motoru, prvku i samotného chladiče. Chladiče se zvětšeným nerezovým povrchem zlepšují účinnost chlazení a zajišťují špičkový výkon po dlouhou životnost.

Společnost JANUŠKA KOMPRESORY s.r.o. je distributorem značky Atlas Copco, zajišťuje záruční servis, pozáruční servis, pravidelný servis, opravy a dodávky náhradních dílů.
Naši kvalifikovaní technici jsou k dispozici na telefonních linkách a v případě potřeby vyšleme na místo vybavený servisní vůz pro provedení zásahu. Nabídku šroubových kompresorů najde zde. Pokud potřebujete s výběrem poradit, kontaktujte nás.

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení