Analýza úniku stlačeného vzduchu

Víte o tom, že netěsnostmi uniká až 25 % vyrobeného vzduchu?
V systémech stlačeného vzduchu, rozvodů plynů, páry a podtlakových systémech mohou vzniknout netěsnosti, které negativně ovlivňují efektivitu provozu a konečný hospodářský výsledek výroby. Tyto netěsnosti jsou naši technici schopni odhalit prostřednictvím profesionálního přístroje Fluke ii900.

Úspora nákladů na energie

Úniky stlačeného vzduchu zvyšují náklady na energie a ovlivňují efektivitu celého provozu. Čím více úniků se vyskytne, tím vyšší je spotřeba stlačeného vzduchu a zvyšuje se riziko, že systém nebude schopen poskytnout dostatečné množství stlačeného vzduchu všem nástrojům a procesním zařízením. Nechte si i vy zjistit případné úniky stlačeného vzduchu ve vašem provozu.

Analýza úniku stlačeného vzduchu
Analýza úniku stlačeného vzduchu

Profesionální přístroj Fluke ii900

Díky profesionálnímu přístroji Fluke ii900, který je opatřen akustickými kamerami, je možné provádět inspekci hadic, armatur, spojek a umožní nám "vidět" zvuk a odhalit případné úniky.

Integrované akustické pole drobných citlivých mikrofonů přístroje generuje spektrum hladin decibelů podle jednotlivých frekvencí. Na základě tohoto výstupu zařízení vypočítá algoritmus obrazu zvuku známý jako "SoundMap". Tato zvuková mapa nám usnadní detekci případného úniku stlačeného plynu.

Nechte si také udělat analýzu úniku stlačeného vzduchu a ušetřete náklady na energie.
Na základě měření vám zpracujeme podrobnou zprávu a navrhneme vhodné řešení úniků. Následně vám náš servisní tým zajistí odstranění nalezených závad, což pomůže ke zvýšení efektivity vaší práce a úsporu nákladů na energie.