Tlakový spínač MDR 3/16
Kód: 260108Detailní popis produktu
- tlakové spínače kvalitní německé značky Condor pro pístové kompresory
- napětí: 400 V / 50 Hz
- nastavitelné hranice zapínacího a vypínacího tlaku: 13 - 16 bar
- el. proud: 10 A
- připojení F4 3/8"
- A3
- stupeň krytí: IP 54
- pracovní teplota: -5 / +80 °C
Doplňkové parametry
| Kategorie: | PŘÍSLUŠENSTVÍ |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 0.78 kg |
| EAN: | 266006 |
| Napětí: | 400 V |
| Tlakový rozsah: | 13 - 16 bar |
| Závit: | F4 3/8" |
| Elektrický proud: | 10 A |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
