Tlakový spínač MDR 53/16
Kód: 260003Detailní popis produktu
- tlakové spínače kvalitní německé značky Condor pro pístové kompresory
- napětí: 230 V / 50 Hz
- nastavitelné hranice zapínacího a vypínacího tlaku: 0 - 16 bar
- maximální tlak: 16 bar
- el. proud: 4 A
- připojení G 1/2"
Doplňkové parametry
| Kategorie: | PŘÍSLUŠENSTVÍ |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 1.2 kg |
| EAN: | 4014502233060 |
| Napětí: | 230 V |
| Tlakový rozsah: | 0 - 16 bar |
| Závit: | G 1/2" |
| Elektrický proud: | 4 A |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
