Tlakový spínač MDR 2-EA/11
Kód: 260058Detailní popis produktu
- Vysoce výkonný tlakový spínač pro spínání motoru kompresoru byl úspěšně testován a certifikován zkušebním a certifikačním institutem KEMA KEUR.
- Jeho robustní a odolná konstrukce zajišťuje dlouhou životnost i při vysokém zatížení.
- Tlakový spínač MDR-2 je standardně vybaven možností nastavení tlakové diference.
- Dva stavěcí šrouby umožňují nastavení spínacího bodu a hystereze, přičemž se nejprve pomocí hlavní přítlačné pružiny nastaví vypínací bod a poté zapínací bod pomocí nastavení tlakové diference. Výběrem dvojice hodnot pro zapínací a vypínací tlak se v diagramu určí průsečík. Pokud bod leží ve stínované oblasti, lze tuto dvojici hodnot nastavit na tlakovém spínači. Pokud bod leží mimo stínovanou oblast, nelze tuto dvojici hodnot na tlakovém spínači nastavit.
- Stupeň krytí: IP 44/41
- materiál konektoru: tlakově litý hliník
- spínací výkon motoru: 2kW
Doplňkové parametry
| Kategorie: | PŘÍSLUŠENSTVÍ |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 0.441 kg |
| EAN: | 213789 |
| Napětí: | 230 V |
| Tlakový rozsah: | 6 - 9 bar |
| Závit: | F4 1/4" |
| Pracovní teplota: | -5/+80 °C |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
