Tlakový spínač MDR 5/11
Kód: 260008Detailní popis produktu
- tlakové spínače kvalitní německé značky Condor pro pístové kompresory
- napětí: 400 V / 50 Hz
- nastavitelné hranice zapínacího a vypínacího tlaku: 6,5 - 9 bar
- el. proud: 2,45 A
- připojení G 1/2"
- EV5
- SK R5/2,45
- pracovní teplota: -5 / +80 °C
Doplňkové parametry
| Kategorie: | PŘÍSLUŠENSTVÍ |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 1.061 kg |
| EAN: | 4014502210795 |
| Napětí: | 400 V |
| Tlakový rozsah: | 6,5 - 9 bar |
| Závit: | G 1/2" |
| Elektrický proud: | 4,5 A |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
