Šroubový kompresor Orlík ORL 15 CX/500 D

Kód: 120465
Značka: Orlík
0 Kč 0 Kč bez DPH
Do 14 dnů
Můžeme doručit do:
29.6.2023
Položka byla vyprodána…

Olejový kompresor, výkonnost 1 583 l/min, tlaková nádoba, max tlak 13 bar, výkon el. motoru 15 kW, napětí 15 kW, 400V/ 50Hz

Detailní informace

Detailní popis produktu

Šroubové kompresory Orlík poskytují stlačený vzduch v oblasti průmyslových aplikací a jsou známé kvalitou použitých materiálů a řemeslným zpracováním.

Kompresor ORL 15 CX/500 D obsahuje šroubový blok německé výroby vyznačující se dlouhou životností a vysokou spolehlivostí, výkonný motor 15 kW třídy účinnosti minimálně IE3 (Premium), radiální ventilátor (s nízkou spotřebou energie a sníženou hladinou vzduchu, optimálním průtokem chladicího vzduchu a zvýšením spotřebního materiálu a kompresoru). Maximální pracovní tlak kompresoru 13 bar při napětí 400V/50Hz. Obsahuje také kondenzační sušičku s tlak. rosným bodem +3°C.

Inteligentní řídící systém ORL 901 nabízí uživatelsky přívětivé rozhraní pro přístup ke všem parametrům kompresoru, upozornění pro servis a další události. Sofistikované kontrolní režimy a inteligentní algoritmy umožňují, aby se kompresor automaticky přizpůsoboval požadovaným změnám.

Možnost také instalovat výměník tepla pro ohřev TUV odpadním teplem vznikajícím kompresí.

Nejste si jistí s výběrem? Poradíme Vám jak kompresor vybrat.

Doplňkové parametry

Kategorie: Produkty s cenou na dotaz
Záruka: 3 roky
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: