Šroubový kompresor Atmos Albert E.40

Kód: 71459
Bazar
Značka: Atmos Chrást
0 Kč 0 Kč bez DPH
Skladem

Max. tlak 9 bar, příkon 4 kW, napětí 400 V, výkonnost 500 l/min, otáčky 950 1/min, tlaková nádoba 270 l, součástí kompresoru je sušička

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kompresor Atmos Albert E4,0 jehož součástí je sušička, je koncipován jako pomaloběžné zařízení, které se vyznačuje v oboru zcela mimořádnou životností. Rok výroby 2017. Objem tlakové nádoby 270 l.

Léty prověřený šroubový blok B100 se otáčí rychlostí 950 1/min, což je základem výjimečných vlastností tohoto stroje, především jeho robustnosti a spolehlivostí.
Nízký počet otáček rotačních částí je nejen příčinou dlouhodobé životnosti stroje a nízké úrovně emitovaného hluku, ale umožňuje také zjednodušit řízení stroje.

Kompresor je přímo spojen konickým spojením s hnacím 6-pólovým elektromotorem a eliminuje tak všechny energetické ztráty spojené s jakýmkoliv druhem převodu. Přímé spojení bloku a motoru zaručuje také optimální režim práce celého soustrojí, které je velmi odolné vůči vibracím, což se projevuje ve výjimečné spolehlivosti ložisek el.motoru i šroubového elementu.

Nízká rychlost otáčení bloku umožňuje použít regulaci start-stop a dosáhnout výrazných úspor elektrické energie eliminací běhu naprázdno.
Pro aplikace, kde provozní režim (především při nízkém využití stroje) vyžaduje použití klasické regulace, je jako volitelné příslušenství k dispozici sací ventil o velkém sacím průměru a optimálním řešení tvaru průtočného kanálu, díky čemuž se v tomto konstrukčním uzlu dosahuje velmi nízké tlakové ztráty a tedy velice energeticky úsporného řešení. Těleso sacího ventilu je velmi robustní konstrukce zaručující dlouhou životnost. Jednotlivé vnitřní komponenty ventilu provedené z hliníku jsou oproti korozi chráněny speciální povrchovou úpravou.
Chladič je umístěn tak, aby mohl být snadno vyčištěn, olejový, vzduchový filtr a filtr separátor jsou jednoduše přístupné.

Doplňkové parametry

Kategorie: Produkty s cenou na dotaz
Maximální tlak: 9 bar
Příkon: 4 kW
Napětí: 400 V
Výkonnost: 500 l/min
Velikost tlakové nádoby: 270 l

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: