Pístový kompresor Gentilin SMART DRY 2.25

Kód: 110792
Značka: Gentilin
0 Kč 0 Kč bez DPH
Do 14 dnů
Můžeme doručit do:
15.11.2021

Bezolejový kompresor, výkonnost 140 l/min, tlaková nádoba 24 l, maximální tlak 8 bar, výkon el. motoru 1,5 kW, napětí 230V/50Hz, adsorpční sušič

Detailní informace

Detailní popis produktu

CLINIC AIR nabízí výběr stlačeného vzduchu určeného speciálně pro aplikace v lékařských oborech, které vyžadují nepřítomnost oleje a které jsou citlivé na hluk.

Dentální pístový kompresor Gentilin SMART DRY 2.25 s adsorpčním sušičem (tlakový rosný bod -20 °C), díky bezolejovému provedení snižuje nároky na údržbu a eliminuje rizika spojená s olejem. 
Kompresor s tlakovou nádobou obsahuje regulátor tlaku a manometry. Automatický chod je zajištěn pomocí tlakového spínače, výstup přes rychlospojku DN 7,2. Ocelová nádrž oboustranně potažená epoxidem.
S výkonem 140 l/min je vhodný pro 2 zubařská křesla.

SMART DRY 2.25 je pístový kompresor využívající technologii Axxer motion (Axial Element Rotation). Tato technologie umožňuje kompresoru pracovat při nižší teplotě, snižuje hladinu hluku do 65dB(A), šetří spotřebovanou energii, snižuje potřebu kompresoru na pravidelný servis a zajišťuje delší provozu schopnost. 

Chcete se dozvědět víc o kompresorech Clinic Air? Podívejte se na video.

Nejste si jistí s výběrem? Poradíme Vám jak kompresor vybrat.

Doplňkové parametry

Kategorie: Pístové kompresory
Záruka: 2 roky
Velikost tlakové nádoby: 24 l
Maximální tlak: 8 bar
Elektromotor: 1,5 kW
Napětí: 230 V
Hlučnost: do 65 dB(A)
Výtlačný výkon: 140 l/min

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: