Pístový kompresor Gentilin CK330/50

Kód: 110671
Značka: Gentilin
ZdarmaZdarma
CK330 50 gentilin kompresory
26 390 Kč 21 810 Kč bez DPH
Skladem (2 ks)

Bezolejový kompresor, výkonnost 200 l/min, tlaková nádoba 50 l, max. tlak 10 bar, výkon el. motoru 1,7 kW, napětí 400V/50Hz

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tento jednostupňový mobilní kompresor Gentilin C330/100 je určen pro profesionální aplikace. Bezolejové provedení snižuje nároky na údržbu a eliminuje rizika spojená s olejem. Kompresor v provedení s tlakovou nádobou obsahuje taktéž regulátor tlaku a manometry. Automatický chod je zajištěn pomocí tlakového spínače, výstup přes rychlospojku DN 7,2.

C330/100 je pístový kompresor využívající technologii Axxer motion (Axial Element Rotation). Tato technologie umožňuje kompresoru pracovat při nižší teplotě, snižuje hladinu hluku, šetří spotřebovanou energii, snižuje potřebu kompresoru na pravidelný servis a zajišťuje delší provozu schopnost

Nepřetržitý provoz?
Italský výrobce Gentilin uvádí, že tento kompresor zaručuje nepřetržitý provoz 3 000 provozních hodin. Nepřetržitým provozem je myšlena spotřeba stlačeného vzduchu z tlakové nádoby. Kompresor bohužel není schopen fungovat s nepřetržitě jedoucím motorem. 
Z našich dlouhodobých zkušeností víme, že ideální dobou pro provoz pístového kompresoru je 1/5. To znamená, vytížit agregát kompresoru na 1 minutu tlakováním do vzdušníku, počkat 5 minut na jeho dochlazení, a poté pokračovat v práci. Tento princip je stejný, ať už využíváte kompresor denně nebo jednou za čas.

Nejste si jistí s výběrem? Poradíme Vám jak kompresor vybrat.

Doplňkové parametry

Kategorie: Pístové kompresory
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 46.001 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: