Pístový kompresor Gentilin CK330/50

Kód: 110671
Značka: Gentilin
ZDARMAZDARMA
CK330 50 gentilin kompresory
26 390 Kč 21 810 Kč bez DPH
Skladem (2 ks)

Bezolejový kompresor, výkonnost 200 l/min, tlaková nádoba 50 l, max. tlak 10 bar, výkon el. motoru 2,2 kW, napětí 400V/50Hz

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tento jednostupňový mobilní kompresor Gentilin CK330/50 je určen pro profesionální aplikace. Bezolejové provedení snižuje nároky na údržbu a eliminuje rizika spojená s olejem. Kompresor v provedení s tlakovou nádobou obsahuje taktéž regulátor tlaku a manometry. Automatický chod je zajištěn pomocí tlakového spínače, výstup přes rychlospojku DN 7,2.

CK330/50 je pístový kompresor využívající technologii Axxer motion (Axial Element Rotation). Tato technologie umožňuje kompresoru pracovat při nižší teplotě, snižuje hladinu hluku, šetří spotřebovanou energii, snižuje potřebu kompresoru na pravidelný servis a zajišťuje delší provozu schopnost

Italský výrobce Gentilin uvádí, že tento kompresor zaručuje nepřetržitý provoz 3 000 provozních hodin. Nepřetržitým provozem je myšlena spotřeba stlačeného vzduchu z tlakové nádoby. Kompresor bohužel není schopen fungovat s nepřetržitě jedoucím motorem. 
Z našich dlouhodobých zkušeností víme, že ideální dobou pro provoz pístového kompresoru je 1/5. To znamená, vytížit agregát kompresoru na 1 minutu tlakováním do vzdušníku, počkat 5 minut na jeho dochlazení, a poté pokračovat v práci. Tento princip je stejný, ať už využíváte kompresor denně nebo jednou za čas.

Chcete se dozvědět víc o kompresorech Compact Air? Podívejte se na video.

Nejste si jistí s výběrem? Poradíme Vám jak kompresor vybrat.

Doplňkové parametry

Kategorie: Pístové kompresory
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 46.001 kg
Varianta kompresoru: bezolejové kompresory
Velikost tlakové nádoby: 50 l
Maximální tlak: 10 bar
Elektromotor: 2,2 kW
Napětí: 400 V
Hlučnost: do 80 dB(A)

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: