Pístový kompresor Gentilin B220/20

Kód: 110787
Značka: Gentilin
0 Kč 0 Kč bez DPH
Do 14 dnů

Bezolejový kompresor, výkonnost 140 l/min, tlaková nádoba 20 l, max. tlak 8 bar, výkon el. motoru 1,50 kW, napětí 230V/50Hz

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tento jednostupňový mobilní kompresor Gentilin B220/20 je určen pro profesionální aplikace. Bezolejové provedení snižuje nároky na údržbu a eliminuje rizika spojená s olejem. Kompresor v provedení s tlakovou nádobou obsahuje taktéž regulátor tlaku a manometry. Automatický chod je zajištěn pomocí tlakového spínače, výstup přes rychlospojku DN 7,2.

B220/20 je pístový kompresor využívající technologii Axxer motion (Axial Element Rotation). Tato technologie umožňuje kompresoru pracovat při nižší teplotě, snižuje hladinu hluku, šetří spotřebovanou energii, snižuje potřebu kompresoru na pravidelný servis a zajišťuje delší provozu schopnost

Italský výrobce Gentilin uvádí, že zaručuje nepřetržitý provoz 5 000 provozních hodin. Nepřetržitým provozem je myšlen provoz z tlakové nádoby, spotřeba natlakovaného vzduchu,. Kompresor bohužel není schopen fungovat s nepřetržitě jedoucím motorem. 
Z našich dlouhodobých zkušeností máme vyzkoušeno, že ideální dobou pro provoz pístového kompresoru je 1/5. Vytížit agregát kompresoru na 1 minutu tlakováním do vzdušníku, počkat 5 minut na jeho dochlazení, a poté pokračovat v práci. Tento princip je stejný, ať už využíváte kompresor denně nebo jednou za čas. 

V sekci "Příslušenství" najdete doporučené zboží ke kompresoru.

Doplňkové parametry

Kategorie: Pístové kompresory
Záruka: 2 roky
Maximální tlak: 8 bar
Velikost tlakové nádoby: 20 l
Elektromotor: 1,5 kW
Napětí: 230 V

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: