Pístový kompresor Gentilin B150/10

Kód: 110786
Značka: Gentilin
11 990 Kč 9 909 Kč bez DPH
Do 14 dnů
Můžeme doručit do:
13.8.2021

Bezolejový kompresor, výkonnost 85 l/min, tlaková nádoba 10 l, max. tlak 8 bar, el. motor 0,75 kW, napětí 230V/50Hz

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tento jednostupňový mobilní kompresor Gentilin B150/10 je určen pro profesionální aplikace. Bezolejové provedení snižuje nároky na údržbu a eliminuje rizika spojená s olejem. Kompresor v provedení s tlakovou nádobou obsahuje taktéž regulátor tlaku a manometry. Automatický chod je zajištěn pomocí tlakového spínače, výstup přes rychlospojku DN 7,2.

B150/10 je pístový kompresor využívající technologii Axxer motion (Axial Element Rotation). Tato technologie umožňuje kompresoru pracovat při nižší teplotě, snižuje hladinu hluku do 60dB(A), šetří spotřebovanou energii, snižuje potřebu kompresoru na pravidelný servis a zajišťuje delší provozu schopnost

Italský výrobce Gentilin uvádí, že zaručuje nepřetržitý provoz 1 500 provozních hodin. Nepřetržitým provozem je myšlen provoz z tlakové nádoby, spotřeba natlakovaného vzduchu. Kompresor bohužel není schopen fungovat s nepřetržitě jedoucím motorem. 
Z našich dlouhodobých zkušeností máme vyzkoušeno, že ideální dobou pro provoz pístového kompresoru je 1/5. Vytížit agregát kompresoru na 1 minutu tlakováním do vzdušníku, počkat 5 minut na jeho dochlazení, a poté pokračovat v práci. Tento princip je stejný, ať už využíváte kompresor denně nebo jednou za čas. 

Chcete se dozvědět víc o kompresorech Compact Air? Podívejte se na video.

Nejste si jistí s výběrem? Poradíme Vám jak kompresor vybrat.

Doplňkové parametry

Kategorie: Pístové kompresory
Záruka: 2 roky
Varianta kompresoru: bezolejové kompresory
Velikost tlakové nádoby: 10 l
Maximální tlak: 8 bar
Elektromotor: 0,75 kW
Napětí: 230 V
Hlučnost: do 60 dB(A)

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: